The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сервиз за електроника "VOLVO Tune Line"

#1
Някои от колегите вече знаят за нас и са използвали услугите ни, а за останалите, които тепърва чуват ето какво можем да предложим:

- Смяна на език на бордови компютър
- Чиптунинг (ремап)
- Разрешаване на проблеми, свързани с DPF филтри, EGR клапани и други.
- Обучаване на ключове
- Инсталиране на автопилот (cruise control)
- Инсталиране на бордови компютър (Trip computer)
- Инсталиране на меню с таймер за автомобилите с оригинално вградено допълнително отопление ("отключване на печка")
- Премахване на съобщение за грешка на фарове след инсталиране на ксенон или диодни крушки
- Изключване на Four-C системата, след смяна с обикновени амортисеори
- Изключване на Neutral control на автомобилите с автоматинча скоростна кутия
- Прекодиране на автомобила след смяна на автоматична с ръчна скоростна кутия
- Прекодиране и обучение на електрически прозорци (автоматично вдигане на пасажерския прозорец)
- Инсталиране/премахване на оригинална за volvo алармена система (ако сте си закупили сирена и искате да бъде инсталиран софтуер)
- Инсталиране на софтуер за електрически огледала
- Инсталиране на софтуер за електрически седалки
- Промяна на market place (USA, Europe, China). Показания на мили в километри
- Ремонт и препрограмиране на електронни модули (DIM , ABS , CEM , CCM , ICM , AUD и др.)
- И много други софтуерни и електрически услуги САМО за волво!

Как работим:

1. Свързвате се с нас, като ни пишете на фейсбук страницата ни VOLVO Tune Line <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/VOLVO-Tune-Line-1196795917069742/">https://www.facebook.com/VOLVO-Tune-Lin ... 917069742/</a><!-- m -->
или на телефон 0897 984993 задължително в работно време! (Понеделник - Петък 9:30 - 17:30)

ВАЖНО: При обаждне на посочения телефон е твърде вероятно да не можем да отговорим веднага, затова по-добре е да ни пишете по установения по-долу ред.

2. Винаги започвайте със следната информация:

- Вашето име
- Откъде ни се обаждате (кое населено място)
- Модел на автомобила
- Година на производство на автомобила
- Двигател на автомобила
- Каква дейност, от изброени по-горе, желаете да извършим.

Така систематично представената информация ни помага да спестим взаимно нашето и вашето време.

3. Следва бърз разговор, в който уточняваме удобно време, в което да ни посетите в сервиза и дали ще е нужно да оставите автомобила си. (технически обяснения и пояснения по телефона не се правят)

4. Посещението:

Вариант 1: Идвате в уговорения ден и час, за дейност която не изисква да оставяте автомобила си.
Например смяна на език или просто компютърна диагностика. В този случай изчаквате търпеливо, докато приключим с това, за което сте дошли да направим. След приключване на работата, вие ще можете да зададете въпросите си ако имате такива. По време на работа не е желателно да питате, тъй като разсейването може да доведе до грешки в изпълнението да текущата задача.

Вариант 2. Идвате да оставите колата си, тъй като вече сме уточнили, че това ще бъде необходимо за извършване на избраната дейност.

5. Работата: При оставянето на автомобила си в сервиза ни, ние ще ви дадем ориентировъчно необходимото време за ремонта. И тъй като това, което правим понякога може да отнеме повече от предвиденото време е добре да сте подготвени за това. Всякакво бързане и даване на зор не се толерира - единственото, от което се нуждаем е напрежение по време на работа. Обикновено в рамките 1 до 3 дни успяваме да извършим необходимото.

6. Обаждаме ви се и ви информираме за готовността да си вземете автомобила, до проблем, който ни е възпрепятствал или просто да попитаме за допълнителна информация, засягаща поетата задача (понякога това е от важно значение за нас).

7. Получавате автомобила си обратно, готов и очакващ вас.

8. Ако сте доволни от нас (или пък не), бихме желали да споделите какво мислите за нас във страницата ни VOLVO Tune Line или или тук в темата.Така всички останали колеги биха имали възможността да преценят дали да ни се доверят или не.

София, ул. Стар лозенски път 36 (задължително с предварително записване)
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#2
Здравейте,искам само да ви кажа,че вече съм ползвал сервиза.Много добри профисионалисти са.
Reply

#3
Дано да станат повече, че само един не стига Big Grin
Багодарим за думите, dodo!
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#4
Ники, не е нужно да ти правя реклама. Ползвал съм ти услугите и като се прибера пак ще ги ползвам. Успех и по-полека с работата.
ex XC90
Reply

#5
Искрени благодарности на Ники за дето ремонтира ICM модула на моето XC90 и накра радиото и High performance sound-а отново да зазвучи! Страхотен професионалист и много добър човек! Продължавай да правиш това, в което си най-добър! Само напред и нагоре !
Reply

#6
Ем ... аз да си кажа - ECM, CEM, REM и DIM са ми със софтуерни намеси на Ники. ABS съживен след като беше ходил къде ли не да го мъчат. Обърнато в услуги от предлаганите - чип, отключване печка, език, ремонт ABS, От скоро ремонт на Еку-то на печката (сорри, ама ще те издам Smile ). За многобройните консултации не бих могъл да пиша поотделно, че ще стане отегчително Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#7
Аз също съм един от многото доволни от Ники и Volvo Tune Line.
Доста неща сме правили по моята кола, и мога отговорно за заявя, че Той е Мастъра на електрониката на Волво.
Reply

#8
Колеги, 25,26 и 27ми март ще сме в Бургас, възможно посещение за един ден и до Варна (според брой желаещи и записвания за там).
Възможните услуги са упоменати във фейсбук страницата ни. Записванията ще са до края на тази седмица, отново на ЛС тук или на страницата ни.

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/VOLVO-Tune-Line-1196795917069742/">https://www.facebook.com/VOLVO-Tune-Lin ... 917069742/</a><!-- m -->
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#9
Ползвал съм услугите на Ники за смяна езика на бордкомпютъра преди 4 години и горещо го препоръчвам. Поздрави и успех!
Reply

#10
Един глас и от мен за Ники, имам му доверие и искрено го препоръчвам, .. вдигал ми е v70-то от критична ситуация - не пали, с няколко разнообразни, не-свързани и нелогични съобщения за грешки. Също така за минути локализира проблем - шайба на компресор на климатик, след диагностика с дръжка на метла :lol:, проблем който месеци разни майстори не можеха да открият и поставяха неверни диагнози.
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)