The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Алтернатива на МП за смяна на масло на автоматична кутия ?

#21
Здравейте, колеги. Понеже съм нов в материята Volvo искам да попитам какъв е случая със сервиз В3+ и къде ще препоръчате да се правят ремонти и обслужвания на XC90...благодаря предварително
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#22
Здравей колега,

Тъй като темата беше пусната от мен, се чувствам длъжен да споделя услугите на кой сервиз ползвах в София.
В крайна сметка се спрях на "В плюс 3" (наличен банер във форума), като впечатленията ми са следните:
- клиентът получава доста подробна информация (цени, марки масла, времетраене на процедурите и т.н.) още при свързването със сервиза по телефон;
- час след приемането на колата, от сервиза връщат обаждане с информация кога ще са готови, като първоначално обявените ден и час бяха спазени;
- доколкото разбрах не работят с масла на клиента, но пък предлагат богат избор от масла, а така или иначе явно ползват добра търговска отстъпка, защото цените на маслата, които ми предложиха, бяха напълно приемливи;
- освен заявените процедури от клиента, явно им остава време да огледат и по-обстойно автомобила, защото освен маслата които смених при тях, смених и задни дискове и накладки, след тяхна препоръка;
- приятно ме изненада факта, че в сервиза поддържат електронно досие на автомобила, като по този начин имаш и налична история за извършените по него интервенции;
- тъй като обслужих двигател, кутия и халдекс при тях, плюс смяна на задни дискове и накладки, ми направиха и лека отстъпка от първоначално обявената цена.
Като цяло впечатленията ми от сервиза са доста добри, визирам освен свършената работа, времетраенето й, както и цените за предоставените услуги. Без съмнение, ще използвам услугите им и за в бъдеще. Мнението ми е лично, не рекламирам сервиза, просто споделям опита ми с тях. Имах и забавен момент при оставянето на колата при тях, подавайки ключовете, в сервиза влезе клиент, който имаше следната рекламация: "Преди месец и половина смених масло на автоматична кутия при вас, сега автомата забива......", което за малко щеше да ме откаже да ползвам услугите им, но така или иначе вече бях на място, договорил цени и детайли, та реших да рискувам Smile!
Два месеца след обслужването нямам проблеми Smile!!!
Reply

#23
popi73 мерси за отзива и за отделения труд да споделиш своя опит с В+3...живот и здраве като взема утре колата след регистрация в КАТ ще го мисля обслужването...
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)