The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на XC 90

#91
Така бях в БРЦ Пловдив и ми отстраниха проблеми по газовата (висок разход и слаба мощност). Подвързаха и газовата към ОБД и си тръгнах доволен. Пътувам към Козлодуй и пускам темпомата, но след 2 мин същия спира да работи, като надписа Круиз си седи. За да го пусна на ново трябва да натисна спирачка и вече си работи, но пак за 2 3 мин и пак изключва. Като мина на бензин няма такива пржблеми. Дайте съвет какво да търи газаджията, че път към Пловдив скоро нямам и ще търся някой в моя край да се мъчи.
Reply

#92
Здравейте,
днес за първи път огледах на живо XC90 D5 2,4 2006 г.
Хареса ми. Колебая се между Grand Cherokee 3.0 CRD 2006-2007 г. и XC-то.
Имам няколко въпроса относно XC-то:

1. Какъв разход дава този двигател 2,4 D градско и извънградско?
2. Скоростната кутия и ДВГ-то Мерцедес разработка ли са? Ако не какви са?
3. Какъв бюджет е необходим за първоначалното обслужване на автомобила - филтри, ремъци, ролки, масло кутия?
4. Някакви детски болести имат ли? Окачване, кутии?
5. Конкретни цени на компоненти по окачване или най-често дефектиращи?

Предварително благодаря за всякаква информация! Ще ми бъде много от полза за избора! Smile
Reply

#93
Офф: Тоя двигател само за разработка на ТАТА не е набеждаван...

До kutinchev: отваряш google search и пействаш това - site:volvoclub-bg.com *******
След ".com" има интервал. На мястото на звездичките описваш проблема с една две думи, например "разход гориво xc90 D5", "xc90 детски болести" и така на татък... Много по-бързо ще намериш отговори на всичките си въпроси. Колкото повече се повтаря информацията, толкова по-трудно става търсенето за идните поколения волвотърсачи.
Reply

#94
volvolover Wrote:Офф: Тоя двигател само за разработка на ТАТА не е набеждаван...
.
Колегата има предвид CRD-то на Jeep, а не 2.4D на Волво. Wink
Тогава нали бяха Daimler-Chrysler... И наистина споделяха общи платформи.
Иначе аз лично Grand Cherokee не бих си взел. Те са и на изчезване по нашите пътища...
Да се говори за детски болести на автомобил 2006-2007 година, мисля че няма смисъл.
Разход около 8-11 извънградско и 13-14+ градско.
Обслужване - идентично с аналогичните модели на останалите марки...
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#95
Здравейте колеги, може ли мнения за този автомобил. Може да има и такива които случайно да са го гледали и да изкажат впечатление. Благодаря предварително Smile
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=a31k8a
V 50 2.0d 2006г.
Xc90 D5 2008г.
Reply

#96
Здравейте, решил съм да си взема Volvo XC90 2.5 T5. Разглеждам обявите ауто.бг. Моля за съвет! Някой гледал ли е някой от тези автомобили от обявите и има ли нещо живо останало в тях?
https://www.auto.bg/obiava-97963116/volv...veytsariya
https://www.auto.bg/obiava-31374260/volv...oja-euro-4
https://www.auto.bg/obiava-83248379/volv...veytsariya
Благодаря предварително!
Reply

#97
И трите са с теглич(Швейцария не е много равна страна). Втората има най-много екстри ама навигацията е паметник. На третата предните седалки особено пасажерската е ужасна. Колегите да кажат за АСК-то - май беше проблемно.
Иначе ходиш, гледаш, караш - задължително и то повече(ама като гледам са без номера и ще е проблем) заради АСК-то, намираш човек с ВИДА за да ги прочете и си ти. И имай предвид че може да похарчиш едни 1000-2000 лева(дано не са толкова) след покупката.
ex XC90
Reply

#98
(04-16-2019, 04:01 PM)zorba Wrote: И трите са с теглич(Швейцария не е много равна страна). Втората има най-много екстри ама навигацията е паметник. На третата предните седалки особено пасажерската е ужасна. Колегите да кажат за АСК-то - май беше проблемно.
Иначе ходиш, гледаш, караш - задължително и то повече(ама като гледам са без номера и ще е проблем) заради АСК-то, намираш човек с ВИДА за да ги прочете и си ти. И имай предвид че може да похарчиш едни 1000-2000 лева(дано не са толкова) след покупката.

Благодаря!  Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)