The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какъв Евростандарт е volvo s40 2.0 d

#11
Здравейте, колеги, моята е производство 2006 г. и е Euro 4 стандарт с DPF/FAP филтър
Reply

#12
А как стои въпроса с бензиновите двигатели? Конкретно за S40II 170к.с. 2004г? Купена е от Мотопфое, но в талона не е отразено колко e EURO - то, 3 или 4.
Reply

#13
Дават го Евро 4:
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.auto-data.net/bg/volvo-s40-ii-2.4-i-20v-170hp-9554">https://www.auto-data.net/bg/volvo-s40- ... 170hp-9554</a><!-- m -->
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#14
Значи ще трябва да се вади документ от Мотопфое, за да се боря с данъчната администрация......
Reply

#15
pamporov Wrote:Значи ще трябва да се вади документ от Мотопфое, за да се боря с данъчната администрация......
като гледам последните анонси по новините и ми идва да емигрирам...то са увеличени данъци за "стари" коли, то са граждански на колата която, ако е с "лоша репутация" то следващият собственик ще плаща х4 - просто нямам думи. Може ли някой да ми каже как мотора ми който 6 месеца седи на трупчета може да нанесе щети на друг човек или МПС, но аз си му плащам ГО за цяла година т.к. до скоро ги дерегистрираха служебно. Или аз като единствен водач в семейството мога едновременно да карам и колата си и мотора си и съответно да им плаща ГО и на двете като поп...обичам Родината си, но мразя държавата!!!
BTW данъкът на мотора ми който е 2001 е 100 лева и сега ще скочи с 30%, а данъкът на 22 местен автобус в София е 22 лева - как ви се струва :o
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#16
Най-тъпото, граничещо с идиотия, е бъдещия собственик да носи отговорността на бившия, и то само защото му е купил колата!!! Confusedhock:
Шофьор ли наказваме или автомобил...?!
Шофьор ли носи отговорност или автомобил...?!
Най-отговорно заявявам, че ако ми се наложи да си купя кола втора ръка в бъдеще, и ако трябва да нося отговорност заради този от който я купувам, ще съдя Държавата в Страсбург!!! Значи колата ми харесва, читава е, поддържана, ама предишния собственик е бил джигит и аз заради това не мога да я купя...?! Confusedhock:
Имаме държавници ИДИОТИ!!!
Съд му е майката....
Както и да звучи, имам Златен талон... Без регистрирано нарушение на Закона съм от 2009-та. И ще нося чуждо отговорност!!?? Е, няма такава Държава.... Има тъпи и прости "държавници"...
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#17
Ами отговорността гражданска ли е или автомобилна? Мисля, че всички водачи сме граждани на тази държава и застраховката да е персонална на водача, а не на колата. Тогава да я изчисляват по тази схема - ако не съм нарушител да плащам една конкретна сума, ако се правя на джигит - да ми съдерат кожата от г..а, ако трябва. Наистина шашава работа.
Reply

#18
Обмилям сериозно да пиша писмо до Омбудсмана на Републиката... Wink
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#19
pamporov Wrote:А как стои въпроса с бензиновите двигатели? Конкретно за S40II 170к.с. 2004г? Купена е от Мотопфое, но в талона не е отразено колко e EURO - то, 3 или 4.

Tisho Wrote:Виждайки тема в Български автомобилен форум на тема екология съм силно впечатлен, че не се обсъжда свалянето на DPF и катализатор. Smile
Euro 4 е стандарт за отделени емисии лимитиращ нивата им до стойности налагащи филтрирането на твърдите частици в газовете. В сила е от Януари 2005-та. Което значи, че автомобили след средата на 2005-та би трябвало да са с DPF и Euro4.

Spurs Wrote:Дават го Евро 4:
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.auto-data.net/bg/volvo-s40-ii-2.4-i-20v-170hp-9554">https://www.auto-data.net/bg/volvo-s40- ... 170hp-9554</a><!-- m -->

Едва ли е Евро4
Reply

#20
Spurs Wrote:Най-тъпото, граничещо с идиотия, е бъдещия собственик да носи отговорността на бившия, и то само защото му е купил колата!!! Confusedhock:
Шофьор ли наказваме или автомобил...?!
Шофьор ли носи отговорност или автомобил...?!
Най-отговорно заявявам, че ако ми се наложи да си купя кола втора ръка в бъдеще, и ако трябва да нося отговорност заради този от който я купувам, ще съдя Държавата в Страсбург!!! Значи колата ми харесва, читава е, поддържана, ама предишния собственик е бил джигит и аз заради това не мога да я купя...?! Confusedhock:
Имаме държавници ИДИОТИ!!!
Съд му е майката....
Както и да звучи, имам Златен талон... Без регистрирано нарушение на Закона съм от 2009-та. И ще нося чуждо отговорност!!?? Е, няма такава Държава.... Има тъпи и прости "държавници"...
Колега напълно съм съгласен с теб и макар, че малко се отклоняваме от темата ще допълня, че не само са ИДИОТИ, но са и много НАГЛИ и БЕЗОЧЛИВИ АЛЧНИ до безкрай.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
3 Guest(s)