The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здравейте

#1
Здравейте, колеги имам следното питане. Скоро взех Volvo v70 2.5 tdi 98. Колата ми харесва но има някой неща който не са ми ясни и моля за помощ. По колата липсваха вакуми за турбото. Възстанових ги но не знам колко трябва да върви този мотор. Чудя се дали е така леко тромаво набира или пък не. Днес пък като запалих фаровете и спря да свети лампата на таблото за вкл. фарове. ABS-а ту светва лампата ту гасне. И най вече оранжева лампа с зелен триъгълник. По принцип колата не е карана около 6-месеца.
Reply

#2
Здравей, колега. Предната ми кола беше такава, имам приблизително 100 000 километра с нея. Само положителни спомени. Всъщност още ми е на аватара.
Колко да върви?
Ами трябва да вдига 100 с нормални гуми за около 10 секунди. Трябва да не усеща като проблем 160.
Ако имаш познат, който разбира от тези работи, ремап става лесно - само през буксата. Получаваш 30 коня промоция и леко намаление на разхода. Ако обече съединителят е към края си, ще почне да превърта от зор на форсаж.
Оранжевите лампи по принцип са предупредителни, червените - направо заплашителни. Щом имаш дискотека, потърси читав сервиз.
Жив, здрав....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)