Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да се похваля с четвъртото си Волво.
Ev-V50 написа:Колкото до задръстванията, колега, това зависи от градовете. Има мегаполиси, дето на отиване и връщане губиш в задръствания допълнително по 1, дори 2 часа дневно! Като сметнеш колко е на седмица, на месец, на година(разбира се вадиш 1 месец отпуск), при 40 години трудов стаж........ъъъъ, абе теглиш му калема и се получава доста шокиращо - толкова, че крайна сметка ти иде да си теглиш и куршума :lol: Не го мисли, а си карай с кеф колата Wink

Да, така е. Хич не се шашкам, интересно ми беше да погледам разни числа Big Grin Интересно ми е как ще се промени статистиката, когато аз го покарам камиончето. Макар и да не е мегаполис, често в София се влача от работа до къщи по 40-50 мин. (5.5км.). Няма да тръгна пеша обаче, въпреки че пак по статистика човек минава около 5 км. за час. Живи и здрави да сме и да ни слушат колите Smile
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Цитирай
Thanks given by:
Честито и от мен колега. Много, много да те радва.
За първи път виждам такова изпълнение с вграден екран.
Цитирай
Thanks given by:
pesedi написа:Честито и от мен колега. Много, много да те радва.
За първи път виждам такова изпълнение с вграден екран.

Много благодаря Smile
Прави ги един човек в Мото Пфое. Виждал съм няколко такива, например на колгеата murdjo, който писа по-нагоре също е с такава, а в МП от доста време се продава тази 90-ка <!-- m --><a class="postlink" href="http://usedcars.motopfohe.bg/mp_auto_details.php?id=6247&make=21&model=103&price_to=225000&year_after=1969&year_before=2018">http://usedcars.motopfohe.bg/mp_auto_de ... efore=2018</a><!-- m -->.
Първоначално, докато издирвах подходяща кола, бях малко скептичен - винаги съм бил на мнение, че по-добро от оригиналното няма, но ѝ свкинах. Добре е направена, пластмасовият корпус е с формата на таблото на скоростомера и така се вписва добре в интериора. Навигацията е на Гармин, предимството ѝ е, че има актуални карти. В момента съм с карта от първото тримесечие на 2017 г. Има и по-нова версия, която мисля да сложа, когато ми остане време. Мисля да сложа и едно ХС90 вместо оригиналния символ "стрелка" или "неопределена синя количка". Другата екстра е камерата за паркиране, която в началото малко ме дразнеше, защото при всяко включване на задна, изкарваше съобщение на екрана "дали съм сигурен, че искам да покаже изображението и да съм внимавал да не се тресна някъде"... изключих го от настройките и сега директно си излиза изображението от камерата. Последната екстра към нея е възможността да дублира това, което върви на DVD-то в тавана - не съм се възползвал още, но ако някой ден трябва да чакам съпругата ми в колата, мога и да погледам нещоSmile
-------------
Цитирай
Thanks given by:
Здравей YoYo,

YoYo написа:Другата екстра е камерата за паркиране, която в началото малко ме дразнеше, защото при всяко включване на задна, изкарваше съобщение на екрана "дали съм сигурен, че искам да покаже изображението и да съм внимавал да не се тресна някъде"... изключих го от настройките и сега директно си излиза изображението от камерата.

Не знаех, че може да се изключва това съобщение. Можеш ли да споделиш откъде се настройва ?

YoYo написа:Последната екстра към нея е възможността да дублира това, което върви на DVD-то в тавана - не съм се възползвал още, но ако някой ден трябва да чакам съпругата ми в колата, мога и да погледам нещоSmile

Аз още не съм се заигравал с DVD-то на тавана, защото не съм сядал на задните седалки от огледа на колата... Как работи DVD-то и какво означава точно означава "дублиране на екрана" ?

Поздрави
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Цитирай
Thanks given by:
Здравей murjdo,

Изключването е от настройки, видео, камера. Не помня как бяха точно менютата. Утре ще мога да ти кажа, че току-що оставих колата Smile Та, в настройките на камерата има always, prompt и ignore (май така бяха). Избираш always. Кажи на какъв език ти е менюто, при мен е на английски, но мога да погледна как е на български, ако при теб е така.
Под дублиране имах предвид, че каквото е на екрана на тавана, това излиза и на Гармина, което никак не е препоръчително в движение, защото разсейва. Алпин ли ти е DVD-то?

Поздрави!
-------------
Цитирай
Thanks given by:
Здравей YoYo,

Изключих го. Менюто се намира точно, както си го описал, моето е на български. Благодаря много!
Да, с Алпин съм. Когато я купих, ръчках вътре дискове и флашки, ама нищо не се появи на екрана и реших да го оставя за по-натам Smile

Поздрави
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте,

С голямо задоволство бих искал да се похваля с последните подобрения върху камиончето: отключване на менюто за печката и светодиодни стопове.

-------------
Цитирай
Thanks given by:
Колега, поздравления за придобивката и за грижите по нея. Много безаварийни километри и да ви кара на много красиви места Smile
Цитирай
Thanks given by:
С тези стопове, колата става уникално красива!
Цитирай
Thanks given by:
Менюто на печката къде ти го отключиха и колко струаваше.
Благодаря!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)