The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Части за вакуум помпа за 240?

#1
Търсят се клапанчетата и гумичките по вакуум помпата.
Двигателя е 2.4 D6, такъв двигател има и на 740 и някакви бусове на VW.
В Мото-Пфое ме застреляха като ми казаха 470лв за комплекта от 4 клапанчета, 4 О-пръстенчета и една малко по-завъртяна гарнитура.
Reply

#2
Питах в <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com">www.partsforvolvosonline.com</a><!-- w --> там за цялта помпа искат 145 паунда.
Мото-Пфое са за Confusedhock: Confusednipe: :enforcer: :lol:
Reply

#3
Dumfree Wrote:Питах в <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com">www.partsforvolvosonline.com</a><!-- w --> там за цялта помпа искат 145 паунда.
Мото-Пфое са за Confusedhock: Confusednipe: :enforcer: :lol:

145x3 = 435лв и като добавиш поне 50 лева за доставка...

Успех Wink
Няма ли шанс да откриеш такива части по моргите?!
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#4
Звънках на няколко места, но нямат.
То на първо време ще се опитаме да я поправим, ако не чак тогава ще се търси цяла помпа.
Reply

#5
при мен нещо трака маи е помпата вакуумната оба4е кое то4но е тя това отгоре на нафтовата помпа ли е. Можел ли да ми пратиш снимки.
Reply

#6
Я верно пласни едно кадро да видя за какво иде реч че май имам една хартисала читава такава, ама не съм сигура дали за това идеше реч... :o
Reply

#7
ти като имаш можеш ли да ми пратиш да я видя na <!-- e --><a href="mailtoConfusedasko12345@ABV.BG">sasko12345@ABV.BG</a><!-- e -->
Reply

#8
aleks12345 Wrote:ти като имаш можеш ли да ми пратиш да я видя na <!-- e --><a href="mailtoConfusedasko12345@ABV.BG">sasko12345@ABV.BG</a><!-- e -->


За да се завра на оня ми ти таван да я търся да я снимам значи трябва наистина да съм убеден че е тя. Нещо шотче от някой сайт за части няма ли...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)