The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Грешка катализатор

#1
Здравейте колеги нов съм във форума иам волво с80 2.9 бензин 99г.днес ми изписа грешка че имам проблем с вредните емисий някой с диагностика в Стара Загора благодаря
Reply

#2
Dresta 22 Wrote:Здравейте колеги нов съм във форума иам волво с80 2.9 бензин 99г.днес ми изписа грешка че имам проблем с вредните емисий някой с диагностика в Стара Загора благодаря
--- Може ламдата да ти дава грешка. Има една течност за промиване на ламда-сондата. Налива се в горивото и караш един два дни преди да отидеш на преглед. Това е мнението ми на лаик.
Reply

#3
Сменяш катализатора или го махаш и бай пасират датчиците да дават че има катализатор мисля, че така четох някъде из другите форуми на други марки предполагам, че ще е същата процедурата.
Volvo S60 2.5T AWD HEICO
Reply

#4
(02-07-2019, 07:02 PM)dido666 Wrote: Сменяш катализатора или го махаш и бай пасират датчиците да дават че има катализатор мисля, че така четох някъде из другите форуми на други марки предполагам, че ще е същата процедурата.

Да, най-добре да махнеш катализатора, а ако сме с дизел, да махнем и DPF и после може да попсуваме мръсния въздух...  Undecided
Reply

#5
(02-08-2019, 07:27 AM)maximata Wrote:
(02-07-2019, 07:02 PM)dido666 Wrote: Сменяш катализатора или го махаш и бай пасират датчиците да дават че има катализатор мисля, че така четох някъде из другите форуми на други марки предполагам, че ще е същата процедурата.

Да, най-добре да махнеш катализатора, а ако сме с дизел, да махнем и DPF и после може да попсуваме мръсния въздух...  Undecided

Ами на мой приятел на друга марка кола за DPF филтъра му искат 5400лв. така че сменяй го щом си богат всички ги махат ти ако си екоманяк давай си парите пък една птичка пролет не прави докато изсичат горите филтъра на земята ще дишаме мръсен въздух и така дет се вика ако ни плащаха добре нямаше да караме брички всеки щеше да си купи нова кола и не да се чуди колко евтино да вземе чаркалъци нали се сещаш че за парите за DPF си купуваш друга кола примерно
Volvo S60 2.5T AWD HEICO
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)