The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Обикновенна Агу на s40 1.8 115

#1
Здравейте колеги,от 8 месеца ми се мота Агу в гаража,та се чудя може ли да стане на волвото,че и без това само я мястя от единия край на другия.Има ли проблем с нея,имали ли кихаваци,проблем с комп и така нататака?Смятам да си е монтирам аз и после някой да си оправи ел историите.Та като цяло ще стане ли или ще имам само проблеми?
Колата е 1.8 115 и какви тънкости има при монтажа?
Ще съм ви благодарен ако изразите мнение и ако някой кара с обикновенна Агу да каже разход,проблеми,има ли гърмежи и т.н.
Reply

#2
Колеги,от 50 човека видяли-нито един отговор !!!! Признал съм го този форум...
Reply

#3
Ако ти е пълна инжекция обикновено АГУ в повечето случаи прави проблем.
ex XC90
Reply

#4
Колега, сам си си написал отговора на въпроса си. А ако смяташ сам да си я слагаш, слагай я докрай - много е трудоемко и дразнещо да се "дооправя" система, още повече след като някой се е учил на нея. Може да пробваш с Л-контрол система, струват около 100-150 лв и ако я сложиш правилно с частите които имаш, може да избегнеш доста неприятности в бъдеще. Само да не те пишат после във вестниците, че от самоделни взривни устройства страдат всички, които изпозват пропан-бутан като гориво.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)