The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Купувам 2004-2007 Volvo xc70

#11
Хич не се и връзвам,но поне искам да има отопление на седалките..а малко модели го имат и да е хубав интериора, повече пак са ужас. На този 300 000км...какво да го правя Smile Аз съм готов да платя повече,но да има за какво ..ама честно тази хареса ли ти Smile
Reply

#12
Тези, които ми харесаха ги пуснах на първия си пост. Обаче само на картинка...
Тази, едиствено и само поради промяна на годината, 2004-2007...
Май не разбирам какво търсиш реално, затова да не става объркване повече, спирам до тук!
Аз лично, това което съм търсил, го карам в момента.
Още веднъж ти желая успех!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#13
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.copart.com/lot/43825168">https://www.copart.com/lot/43825168</a><!-- m -->

Колеги тази кола излиза след 3 дни, имам двигател с кутия готови за смяна в най лошият случай- но поскоро е нещо малко- пише "donated vehicle" което се прави за отчисляване на данъци, последният път взех S80 AWD 2006, и само му смених радиатора, купих го за $625 и $500 за транспорт и такси, след като смених радиатора, съседа ми предложи $3500, и аз му я дадох.
Reply

#14
Честито !
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#15
Имам две конкретни питания, за които няма смисъл да създавам нова тема, така че пиша тук. Преди това да направя уточнение, че става въпрос за ХС70 3-та генерация от 2007 модела.
1) Търся пепелник. В някои от колите, които гледах си имаше (предполагам оригинален), но в моя екземпляр няма.
2) Търся гумения леген/постелка за багажник. Знам че го има на много места из интернет, но се притеснявам да не случа на екземпляр, който да мирише яко на гума, така че ако някой знае място, от което е поръчвал и е доволен - моля да сподели.

Търся си и джанта, 17-ка, защото искам да си сложа резервна гума отзад.

Благодаря предварително!
Reply

#16
kynad Wrote:Имам две конкретни питания, за които няма смисъл да създавам нова тема, така че пиша тук. Преди това да направя уточнение, че става въпрос за ХС70 3-та генерация от 2007 модела.
1) Търся пепелник. В някои от колите, които гледах си имаше (предполагам оригинален), но в моя екземпляр няма.
2) Търся гумения леген/постелка за багажник. Знам че го има на много места из интернет, но се притеснявам да не случа на екземпляр, който да мирише яко на гума, така че ако някой знае място, от което е поръчвал и е доволен - моля да сподели.

Търся си и джанта, 17-ка, защото искам да си сложа резервна гума отзад.

Благодаря предварително!

За пепелника може да измилим нещо.
2. Имах оригинален, но ги продадох. Понеже беше по-скоро пластмасов отколкото гумен. Съответно прибирането му е филм.
Купих си от полските стелки. Много съм доволен. Не мирише. Гъвкава е . Може да се навива сгъва и т.н.
3. Какво имаш предвид да сложиш гумата отзад? Ако имаш предвид извън колата, как мислиш да я закрепиш?
Reply

#17
dilyanyordanov Wrote:Привет,
От софия съм. Търся за подарък на баща ми хц70 от 2004-2007. Бих видял и оферти от 2000-2007 ,но предпочитам последните 2-3 години от модела. Нямам претенции за вид мотор, нито за скоростната кутия. Предпочитам колата да е от София, за да може лесно да се види и прегледа. Търся кола с хубав интериор, даже много държа на това + екстри. Ако някой продава неговата, да ми пише на лично или ако я е сложил на обява да я постне тук ,въпреки че съм прегледал всичко по всички сайтове и честно казано се продават ужасни хц70 и вече се чудя да си вкарвам от Америка,ако не намеря хубав екземпляр.

Търсиш ли още, ако да, с какви параметри?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)