The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко екстериорни проблема...

#41
Благодаря на Ивайло и колегата Flexfit. На пролет ще се наложи и аз да напрая тази интервенция


Sent from my iPhone using Tapatalk
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

#42
(01-31-2019, 05:26 PM)murjdo Wrote: ...на пролет ще се наложи и аз да направя тази интервенция...
Ако сте навити на пролет може да вземем една паста "партийно" за София и да си я шернем няколко мераклии, т.к. едва ли ще правим тази операция ежеседмично, а опаковката е от 473ml и ще стигне за доста лайсни ...записвам се в списъка под номер 1
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#43
(01-31-2019, 06:24 PM)ivobivo Wrote:
(01-31-2019, 05:26 PM)murjdo Wrote: ...на пролет ще се наложи и аз да направя тази интервенция...
Ако сте навити на пролет може да вземем една паста "партийно" за София и да си я шернем няколко мераклии, т.к. едва ли ще правим тази операция ежеседмично, а опаковката е от 473ml и ще стигне за доста лайсни ...записвам се в списъка под номер 1

Това е от В50-ката бяха с някакво черно покритие и беше прегоряло махнах е го и само на ръка ако се потърка още ще грейне повече. Една разфасовка много дълго време се ползва аз я използвам за почистване на хрома по мотоциклетите и за полиране на алуминий и я ползвам доста дълго време. 


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#44
(01-30-2019, 03:21 PM)Flexfit Wrote:
(01-25-2019, 06:17 PM)rudizl Wrote: Минах днес през Практикер Варна и видях пастичката за полиране, но с надпис на немски. Реших да не я купувам днес, че времето е лигаво и надали ще изляза да полирам[emoji6]
Ако тя разреши проблема с лайсните, то ми остава драмата с външните дръжки на вратите. Мислих за пистолета с горещ въздух, ама ми се струва малко бошлав работа това. Хрумна ми, че мога да потърся в някоя морга дръжки, биядисани в цвета на купето. Дали има разлика в дръжките от 2003-6 и да речем 2007,когато вече не са черни?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Rudi не се занимавай с пасти от практикера ако лайсните са алуминий ела да ти дам паста която ще ти свърши работа не ти трябват дремели полирмашини и други такива ако ти хареса пастата ще ти кажа от къде да си вземеш.

За съжаление оня ден купих вече пастата... Ако не става ще ти звънна
Reply

#45
Първи впечатления от пастата на Autosol: 
остана ми малко време да помацам с нея. Бая търкане падна, има резултат, но не е това, което очаквах, пак си стоят петната по лайсните. Май ще мина на вариант "дремелче". Имам няколко приставки, които съм използвал за полиране на бижута, нещо като кече е. Мисля, че ще стане. Ще пиша допълнително за резултата.
Reply

#46
ето малко нов материал който открих по темата - https://forums.swedespeed.com/showthread...indow-trim
Интересното е че пича започва с хубаво облепяне и водна шкурка 800, минава през 1200 и накрая 2000...а после следва паста...
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#47
Добре де,така както го е облепил ,една хубава боя и един добър автобояджия дали няма да спести труда по полирането ????? Може да си барнеш цват по избор Smile Примерно един черен цвят на този фон от линка би заспал Smile

Нещо такова Smile  вратата е умишлено нацапана за скриване на реклама Smile  Останалото е детско дело,но показателно и всичко е въпрос на вкус..........................http://prikachi.com/images.php?images/395/9602395i.jpg
Reply

#48
За да пръснеш цвят първо трябва да се пръсне основа за цветни метали чак тогава боя иначе ще ще почне да става на шупли и после пада. Колегата със поста търка със 800 на вода за да свали покритието след това финосва с другите ако на вашите машини някой го е махнал или се е изпекло направо с 2000 иначе голямо тъкане пада
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)