The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Купих ХС70?!

#31
Тука "изображение" не виждам... :roll:
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#32
Spurs Wrote:Тука "изображение" не виждам... :roll:

Съжалявам. опитах да го кача да се вижда направо в поста. Сега го качвам пак, и с линк:

http://www.volvoclub-bg.com/forum/downlo...w&id=55761


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#33
Супер! Значи без притеснения...
Близо съм бил да позная... Wink
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#34
friscobg Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]Здравейте колеги,

Все още не сме съвсем, защото реално не съм купил колата а само съм е капарирал, но бързам да се включа във форума защото едно такова чувство ме гложди да не би да избързах с точно този автомобил.
Колата е 2006 година. На 280000 км. Много ми хареса, салона е супер запазен, няма драскотинка. Харесвам марката и за първи път се престраших да купя Волво.
Цената е 12800, толкова искаше човека и не ми падна нито лев. Подарими само втори комплект гуми с джанти. Купил е колата от Белгия преди година, показа ми сертификат за километрите (250 000) тогава.
Много свестен и подреден човек ми се видя, с възможности има 3 Волва.
Показа ми фактури за 7000 от Мотопфое. Реално миналата година е сменил почти всичко по колата, амортисьори, пружини, тампони, дискове и т.н. Според него поне наистина нищо не трябва да барам.
Аз очевидно не разбирам много и ходих да я гледам с приятел, който беше много предубеден преди огледа, но като я видя я хареса.
Имам страшно много въпроси, но за сега ще се радвам ако ми помогнете да разбера дали си заслужава или е по добре са изгоря с 1000 лв капаро отколкото с 12 годишна кола на 280000.
Благодаря ви предварително.

Поздрави.

Малко със закъснение се включвам, но не можах да се въздържа, Да дадеш 12800 за кола на 300 000 !!!!
Ако си толкова ларш, веднага ти давам моята за тези пари, а си е на 150 000 км и е по висок клас оборудване Wink
Reply

#35
Ignat40 Wrote:Малко със закъснение се включвам, но не можах да се въздържа, Да дадеш 12800 за кола на 300 000 !!!!
Ако си толкова ларш, веднага ти давам моята за тези пари, а си е на 150 000 км и е по висок клас оборудване Wink
Ако е читава, що да не даде...?! :roll:
Аз също не се сдържам да напомня, колко се оплакваше от твоя автомобил, колко проблеми имал, дори и на 150 хил... И от МП...
Така, че нека не сравняваме понякога несравними неща! И неговата може да е по-скъпа от твоята, независимо от пробега и оборудването...
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#36
Spurs Wrote:Значи има прикачен товар със / и без спирачки.
Доколкото помня 1.2-1.3 т. е със спирачки, а без спирачки е 750 кг.
Но, нека и други колеги се изкажат.
За мен ХС70-ката спокойно може да тегли средно голяма каравана...

Моята тегли караваната със 120 по магистралата и изобщо не я усеща. Може и много повече, ама ме е шубе.
Тази година ходихме и до Доспат с нея. Не е имало никакъв проблем нито по баирите, нито по завоите.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply

#37
Spurs Wrote:
Ignat40 Wrote:Малко със закъснение се включвам, но не можах да се въздържа, Да дадеш 12800 за кола на 300 000 !!!!
Ако си толкова ларш, веднага ти давам моята за тези пари, а си е на 150 000 км и е по висок клас оборудване Wink
Ако е читава, що да не даде...?! :roll:
Аз също не се сдържам да напомня, колко се оплакваше от твоя автомобил, колко проблеми имал, дори и на 150 хил... И от МП...
Така, че нека не сравняваме понякога несравними неща! И неговата може да е по-скъпа от твоята, независимо от пробега и оборудването...
Поздрави!


Е да де, а тоя на 280 000 щото не се е оплаквал в форума е безпроблемен!
Логиката ти гърти не грамади , а цели планети Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
А иначе със сигурност ще му е по-скъпа.... на джоба Smile)))
Reply

#38
Ignat40 Wrote:
friscobg Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]Здравейте колеги,

Все още не сме съвсем, защото реално не съм купил колата а само съм е капарирал, но бързам да се включа във форума защото едно такова чувство ме гложди да не би да избързах с точно този автомобил.
Колата е 2006 година. На 280000 км. Много ми хареса, салона е супер запазен, няма драскотинка. Харесвам марката и за първи път се престраших да купя Волво.
Цената е 12800, толкова искаше човека и не ми падна нито лев. Подарими само втори комплект гуми с джанти. Купил е колата от Белгия преди година, показа ми сертификат за километрите (250 000) тогава.
Много свестен и подреден човек ми се видя, с възможности има 3 Волва.
Показа ми фактури за 7000 от Мотопфое. Реално миналата година е сменил почти всичко по колата, амортисьори, пружини, тампони, дискове и т.н. Според него поне наистина нищо не трябва да барам.
Аз очевидно не разбирам много и ходих да я гледам с приятел, който беше много предубеден преди огледа, но като я видя я хареса.
Имам страшно много въпроси, но за сега ще се радвам ако ми помогнете да разбера дали си заслужава или е по добре са изгоря с 1000 лв капаро отколкото с 12 годишна кола на 280000.
Благодаря ви предварително.

Поздрави.

Малко със закъснение се включвам, но не можах да се въздържа, Да дадеш 12800 за кола на 300 000 !!!!
Ако си толкова ларш, веднага ти давам моята за тези пари, а си е на 150 000 км и е по висок клас оборудване Wink


Не мисля че ще си помогнем с нещо като си сравняваме колите на кой е по хубава и по евтина.
Ако си теглил каравана това вече си е повод да се похвалиш Smile
Reply

#39
Ignat40 Wrote:
Spurs Wrote:Значи има прикачен товар със / и без спирачки.
Доколкото помня 1.2-1.3 т. е със спирачки, а без спирачки е 750 кг.
Но, нека и други колеги се изкажат.
За мен ХС70-ката спокойно може да тегли средно голяма каравана...

Моята тегли караваната със 120 по магистралата и изобщо не я усеща. Може и много повече, ама ме е шубе.
Тази година ходихме и до Доспат с нея. Не е имало никакъв проблем нито по баирите, нито по завоите.


Ето това вече е друго нещо...Smile

Евала, добре си се натоварил.
А ако започнат проблемите ще пиша, няма страшно. Вече споменах че предишният собственик е оставил камара пари миналата година в МП.
Reply

#40
friscobg Wrote:
Ignat40 Wrote:
friscobg Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]Здравейте колеги,

Все още не сме съвсем, защото реално не съм купил колата а само съм е капарирал, но бързам да се включа във форума защото едно такова чувство ме гложди да не би да избързах с точно този автомобил.
Колата е 2006 година. На 280000 км. Много ми хареса, салона е супер запазен, няма драскотинка. Харесвам марката и за първи път се престраших да купя Волво.
Цената е 12800, толкова искаше човека и не ми падна нито лев. Подарими само втори комплект гуми с джанти. Купил е колата от Белгия преди година, показа ми сертификат за километрите (250 000) тогава.
Много свестен и подреден човек ми се видя, с възможности има 3 Волва.
Показа ми фактури за 7000 от Мотопфое. Реално миналата година е сменил почти всичко по колата, амортисьори, пружини, тампони, дискове и т.н. Според него поне наистина нищо не трябва да барам.
Аз очевидно не разбирам много и ходих да я гледам с приятел, който беше много предубеден преди огледа, но като я видя я хареса.
Имам страшно много въпроси, но за сега ще се радвам ако ми помогнете да разбера дали си заслужава или е по добре са изгоря с 1000 лв капаро отколкото с 12 годишна кола на 280000.
Благодаря ви предварително.

Поздрави.

Малко със закъснение се включвам, но не можах да се въздържа, Да дадеш 12800 за кола на 300 000 !!!!
Ако си толкова ларш, веднага ти давам моята за тези пари, а си е на 150 000 км и е по висок клас оборудване Wink


Не мисля че ще си помогнем с нещо като си сравняваме колите на кой е по хубава и по евтина.
Ако си теглил каравана това вече си е повод да се похвалиш Smile

1. Писах поста преди да видя, че вече си купил колата.
2. Беше шега. Аз не я продавам моята.
Просто исках да намекна, че ще платиш (то вече си платил) твърде много. Тази кола е поне 3 бона надолу, да не кажа 4.
Съжалямвам, не исках да те обиждам, ама и мен колегите тук ме прекараха така наврмето.
Викат купувай, не гледай, супер яката кола и т.н. супер якото МП, а сега нали виждаш Spus, какви ми ги говори.
----
Това, че е оставил една камара пари в МП, не означава НИЩООО. По моята бяха оставени 15 бона в МП и после аз вкарах още 10, за да оправят "оправеноето" от тях.
В България никой не вкарва една торба пари, в някоя кола преди да я продаде. в 99% от случаите колата се продава, защото има някакъв проблем, който е много скъпо да се оправи.
Дано не е така в твоя случай. Наистина искрено стискам палци при теб всичко да е наред.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)