The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него

...само да добавя към горният пост, че v3.0 я сложих на 7 март вечерта, а на 10 март сутринта, като стартирах колата ми направи впечатление, че запали малко със зачудване, но тогава не му обърнах нужното внимание...

Sent from my mobile device using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

Може да им пишеш един мейл, че ти е свалил акумулатора. Явно 3.0 е яко омазана...
Reply

При мен няма проблеми с 3.0
Reply

Аз още не съм ъпдейтнал, но така като гледам май няма да бързам Smile
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

Два пъти ми се случи следното:
При шофиране и изведена информация на дисплея за примерно температура на охладителната течност и скорост в км/ч на втория ред, след около час въпросните съобщения на дисплея изчезват и няма никакъв начин да го накарам да ги показва, освен с рестарт - гасене на мотора и последващо палене и/или вадене на CFE-то от буксата и връщането му обратно.

Това се случва с последния фирмуер.
Reply

Тишо, като изчезнат надписите и нищо не показва пробвал ли си да разцъкаш увеличеното на аудиото от волана - при мен така изгряват наново...

Sent using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

(03-21-2019, 10:06 AM)ivobivo Wrote: Тишо, като изчезнат написите и нищо не показва пробвал ли си да разцъкаш увеличеното на аудиото от волана - при мен така изгряват наново...

Sent using Tapatalk

Пробвах - не става. 
Само рестарт.
Тези да не са взели един бивш  колега - С програмист, който ние преди година изгонихме, поради некадърност??  Huh
Reply

Мдааа.. дет се вика, ти "на 2.166 версия ли ще останеш или ще downgrade-неш на 3.000"..  Confused
Reply

Здравейте колеги...да докладвам, че след като върнах v2.166 вече две седмици нямам проблем с акумулатора и си държи ток като змей.

Имам едно друго въпросче - ако нещо се е омазало по SRS или светне накаква друга грешка по модулите може ли тя да се изчисти с помощта на CFE-то и процедурата "ключ на контакт -> избор на задна скорост R от селектора -> задържане на бутона "Reset" от лостчето в ляво"?

Питането ми е породено от случка през миналото лято - докато бях на морето и заигравайки се си прекарвах отдясно един кабел за навигацията, бях откачил ключа за пасажерският еърбег и преди да съм го съединил дадох на контакт. Резултата беше светнал SRS и прибиране от морето до София с неработещи еърбези. Наложи тук Tisho (много му благодаря) да ми я трие с VIDA, че тогава още не си я бях набавил въпросната...
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

Да, може.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)