The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тема за тролейбусния звук издаван от XC90

#11
Тишо, този комплект си е направо на много добра цена...успех
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#12
Най после диферинциала беше разглобен и лагерите сменени. Всичките лагери имаха следи от задиране и загуба на циментация. Снимки - края на седмицата. Не се чуват звуците(то няма и как с нови лагери).
Но тестовете ще са края на седмицата, като се монтират предните седалки обратно в колата. Wink
Внимавайте какви гащи си купувате като карате коли с кожен салон, не трябва да има никакви метални дрънкулки/емблеми по задните джобове... :? Confusedhock: Sad
Reply

#13
Браво за диференциала!
Ако имаш желание, моля сподели каква беше цената на ремонта и къде го направи?
Айде безаварийно и вече тихо! Big Grin
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#14
Spurs Wrote:Браво за диференциала!
Ако имаш желание, моля сподели каква беше цената на ремонта и къде го направи?
Айде безаварийно и вече тихо! Big Grin

Чакай ти тишина с този дизел... :mrgreen:

Ще, даже и снимков материал и подробно описание на дефекта и механизмите по които се е стигнало до дефекта ще има. Wink
Само да си взема колата, че човека на който съм оставил предните седалки да им оправи тапицерията ми обесняваше как щял да се забави, най късно до понеделник.
Reply

#15
Tisho Wrote:Чакай ти тишина с този дизел... :mrgreen:
Значи, тишината само за повдигачите... Wink
Иначе, съвсем искрено, дрезгавия звук на Дядо Мечо, не го заменям с нищо! Big Grin (малко като усещането на колегите имащи V8-ци Wink )
Лично мен толкова ме кефи, не знам за друг... Уникално е!
Не знам защо D5-така е толкова отричан от доста хора, за мен поддържан добре може да е вечен...
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#16
Spurs Wrote:
Tisho Wrote:Чакай ти тишина с този дизел... :mrgreen:
Значи, тишината само за повдигачите... Wink
Иначе, съвсем искрено, дрезгавия звук на Дядо Мечо, не го заменям с нищо! Big Grin (малко като усещането на колегите имащи V8-ци Wink )
Лично мен толкова ме кефи, не знам за друг... Уникално е!
Не знам защо D5-така е толкова отричан от доста хора, за мен поддържан добре може да е вечен...
Поздрави!

Е то тука има няколко бензинови сектанти, дето тотално отричат дизеловите двигатели, но нейсе...
Подкрепям те за последните думи, защото когато през 2003 за първи път чух звука на D24TIC монтиран в 740 това ме накара да го купя, после го продадох , но сега си имам пък девятка със същия мотор !

Това е лек спам , но най-вероятно диференциала ако е ремонтиран по дебелите книги няма да има проблеми със звука. А дори и да се чува нещо, то ще е от контактното петно между пиньона и короната , а така може да се кара докато колата се разпадне...
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#17
   
   
   
   
   
Reply

#18
mevdo Wrote:Е то тука има няколко бензинови сектанти, дето тотално отричат дизеловите двигатели, но нейсе...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mevdo Wrote:Това е лек спам , но най-вероятно диференциала ако е ремонтиран по дебелите книги няма да има проблеми със звука. А дори и да се чува нещо, то ще е от контактното петно между пиньона и короната , а така може да се кара докато колата се разпадне...

Ще се разбере. Надявам се да няма проблеми. Видно е от снимките, че при слгобяването, нещо е презатегнато и е довело до това интензивно износване.
Reply

#19
Дай Боже, не всички произведени през 2007 г. да са презатегнати... Wink Че влизаме в авариен режим!
Дано всичко е наред при Тишо, повече ядове да няма! Иначе лагерите днес на обяд не можах да ги видя, ама сега... Цветомузика! Wink
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#20
Spurs Wrote:Дай Боже, не всички произведени през 2007 г. да са презатегнати... Wink Че влизаме в авариен режим!
Дано всичко е наред при Тишо, повече ядове да няма! Иначе лагерите днес на обяд не можах да ги видя, ама сега... Цветомузика! Wink

За съжаление проблема е наличен при коли произведени между 2007 и 2009-та. За коли след 2009-та се твърди, че проблема бил оправен и не би трябвало лагерите да се износват така.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)