The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Емблема за Волво ХС 60

#1
Здравейте!
От два месеца съм собственик на Волво ХС 60 модел 08-11 г., но емблемата отпред я няма/на автомивката я отлепили/.
Не мога да открия от къде да си закупя!
Ако някой може да помогне!
Предварително благодаря!
Reply

#2
Коста Бояджиев Wrote:Здравейте!
От два месеца съм собственик на Волво ХС 60 модел 08-11 г., но емблемата отпред я няма/на автомивката я отлепили/.
Не мога да открия от къде да си закупя!
Ако някой може да помогне!
Предварително благодаря!

Ако ти липсва само синия надпис Volvo -> Мото Пфое.
Reply

#3
Има няколко години диапазон, в които избеляват и лесно се отлепят особено при по-слънчевите региони - след смяната с по-голямата емблема.

Не знам колко е в МП, май са махнали достъпа до проверка на цени за резервни части:
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.amazon.co.uk/Genuine-Volvo-Replacement-Adhesive-Sticker/dp/B019RN3Y4O">https://www.amazon.co.uk/Genuine-Volvo- ... B019RN3Y4O</a><!-- m -->
Reply

#4
Здравей колега,

имах същия проблем - емблемата падна след автомивка. МП ми е доста далеч и за това потърсих друга опция, и намерих обява в olx (в търсачката - емблема за volvo xc60), мисля, че излиза само една обява. Свързах се с младо момче, също собственик на автомобил от марката, което беше така любезно да ми донесе емблемата на удобно за мен място (става въпрос за София). Цената беше 15 лв. в оригинална кутия на марката, нямам идея колко струва в МП. При залепянето й използвах допълнително лепило - loctite по спомен, защото фабричното залепване ми се видя доста неиздържливо.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)