The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playlist на XC90

#11
YoYo Wrote:Тишо, да, само MP3 и WMA поддържа, но 320 kbps за кола, според мен, е приемливо.
На предишните Волва бях с кабел и предвид безумното разположение на буксата (вътре в подлакътника) кабелите заминаваха за отрицателно време.
Сега на ХС-то е по-умно измислено, но честно казано дори не съм пробвал още как звучи при наличие на флашка и Bluetooth.

На XC90 AUX входа също е някаква проява на конструкторска немощ... Wink
Момента в който набуташ кабел в буксата и капака над поставките за чаши няма затваряне. Big Grin

YoYo Wrote:Принципно към AUX-а са свързани навигацията и DVD плейърът, т.е. не знам дали ако вържа телефона там, няма да чувам някакъв безумен микс от "електрически китари + Маша и мечока + след 200 метра завийте надясно" Big Grin Big Grin Айде последното мога да изключа.
Та, блазнеше ме идеята от липса на кабели, но уви. То или ще e AUX (по-малко вероятно, защото не може да се управлява от волана) или Bluetooth, където пък ще трябва да седи на зарядно, за да не издуха батерията.
С rudizl ме запалихте за Spotify, определено ще пробвам. Колкото до споменатия липсващ жанр - това е "музика", която надали някога ще пусна в моя кола Smile
Carburettor, тия дни ще се поровя в чекмеджетата. Някъде имам един работещ азТелефон 4с с 64 гб., ако го разпознава като iPod, може би ще съм си решил проблема.

Да кофти е, че не може да се управлява през волана(макар, че почти всички смартфони и такива с плеър могат да се управляват през 4-тия извод на буксата за слушалки.), но се свиква.

Новото XC90 си има Spotify app вграден. Tongue
Reply

#12
Tisho Wrote:
YoYo Wrote:Новото XC90 си има Spotify app вграден. Tongue

Хм, къде е тоя Spotify, дай напътствие в кое меню е, сега ходих до гаража да го търся, рових из менютата, никъде не го виждам ...


Attached Files Thumbnail(s)
           
Volvo XC90 D5 Inscription '16
Volvo XC90 D5 Executive '12
Volvo XC60 D5 Summum '11
Alfa Romeo Spider 2.0 '90
Lancia Ypsilon 1.2 '00
ex Volvo XC90 D5 Summum '06 [Image: 492232.png]
ex Jeep Grand Cherokee Limited
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
Reply

#13
Carburettor Wrote:
Tisho Wrote:
YoYo Wrote:Новото XC90 си има Spotify app вграден. Tongue

Хм, къде е тоя Spotify, дай напътствие в кое меню е, сега ходих до гаража да го търся, рових из менютата, никъде не го виждам ...

https://www.youtube.com/watch?v=ReI8GRA_ivw
https://www.youtube.com/watch?v=forTGDZzVe0
Reply

#14
"Много изчерпателно": <!-- m --><a class="postlink" href="https://support.spotify.com/is/listen_everywhere/in_the_car/volvo/">https://support.spotify.com/is/listen_e ... car/volvo/</a><!-- m -->
Не знам защо, но имам усещането, че е поредната екстра, която не се предлага на нашия пазар и това е причината да не го намираш. Вариантът е да звъннеш в МП. Smile
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#15
От клипчетата, особено второто, останах с впечатление, че се инсталира като допълнителни приложение. Няма как да пробвам, колкото и да ми се иска Wink
Reply

#16
YoYo Wrote:"Много изчерпателно": <!-- m --><a class="postlink" href="https://support.spotify.com/is/listen_everywhere/in_the_car/volvo/">https://support.spotify.com/is/listen_e ... car/volvo/</a><!-- m -->
Не знам защо, но имам усещането, че е поредната екстра, която не се предлага на нашия пазар и това е причината да не го намираш. Вариантът е да звъннеш в МП. Smile

Утре ще го разцъкам, но сякаш не съм го виждал. И без това никога не съм ползвал това приложение и не ми е липсвало. Нямам и намерение. Поне при новото ХС90 освен айпода перфектно работят и флашките. Синьото зъбче също.

Иначе вградена СИМ карта си има, постоянно е в интернет говедото, ползва данни от ГугълТрафик, маркира задръстванията в червено и те съветва откъде да минеш и колко (време) ще спестиш, ако от Кокаляне по пътя за Фото Мое минеш по Северната тангента, а не през центъра по Сливница (никога не бих се сетил да мина оттам, но се оказа по-икономично - и като време, и като гориво, въпреки че са десетина километра повече).

Снимката е от едно тестово бензиново V60 Т6, иначе всичко е същото.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo XC90 D5 Inscription '16
Volvo XC90 D5 Executive '12
Volvo XC60 D5 Summum '11
Alfa Romeo Spider 2.0 '90
Lancia Ypsilon 1.2 '00
ex Volvo XC90 D5 Summum '06 [Image: 492232.png]
ex Jeep Grand Cherokee Limited
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
Reply

#17
rudizl Wrote:От клипчетата, особено второто, останах с впечатление, че се инсталира като допълнителни приложение. Няма как да пробвам, колкото и да ми се иска Wink

Точно, човека от второто клипче обеснява как да си инсталираш, ако няма инсталирано приложението за Spotify. Big Grin
Reply

#18
Аз не разбрах.. как/къде връзвате юПода та изкарва имената на песни и т.н. директно на дисплея на аудиото какво в снимките на Carburettor? Без навигация, виждам само един единствен aux и CD player-a, разбира се. Явно нещо изпускам... :?
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#19
Iago, трябва да имаш USB/iPod интерфейс. При мен в менюто на врътката излизат CD, AUX, USB, iPod и Bluetooth.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#20
Ясно.. значи това ми "липсва" Big Grin. Благодаря.
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)