The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playlist на XC90

#21
YoYo Wrote:Iago, трябва да имаш USB/iPod интерфейс. При мен в менюто на врътката излизат CD, AUX, USB, iPod и Bluetooth.

Ето така изглежда :lol:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Volvo XC90 D5 Inscription '16
Volvo XC90 D5 Executive '12
Volvo XC60 D5 Summum '11
Alfa Romeo Spider 2.0 '90
Lancia Ypsilon 1.2 '00
ex Volvo XC90 D5 Summum '06 [Image: 492232.png]
ex Jeep Grand Cherokee Limited
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
Reply

#22
Еееми, нЕма. :oops: :lol:
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#23
Днес пробвах Spotify през blutooth, за да мога да си ползвам копчетата на волана. Ама то било много арно! Адски съм доволен. Благодаря за насоките. Много съм впечатлен от избора - намери всичко, което потърсих, в това число много унгарски и руски изпълнители, за които бях скептичен, че ще ги има.
Тия дни ще пробвам дали разпознава и айфоня.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#24
Ааа, ше се сетитееее Smile Откакто ми го препоръчаха преди две години зарязах всякакви флакове, апе-та, sacd-ове и каквто още се сетите. За 15 лв на месец имаш фамилен абонамент, който покрива 5 акаунта. Само да имаше Волвото ми Bt Sad
Reply

#25
Quote:За 15 лв на месец имаш фамилен абонамент, който покрива 5 акаунта.

За сега.
Обаче от следващата година ще стане още по интересно.
За кого ще трябва да плащам по напред:
Netflix - $ 13
Spotify - $10
Amazon Prime - $13

Новите стрийминг канали на Дисни и Уорнър:
Disney Streaming - $10
Warner Streaming - $10

И аз сега какво да правя? На кой по напред да тръгна да плащам? Затова mp3 формата още си е жив и май пак ще пусна торентите в действие. То иначе какво ще стане: искам филми на Дисни - дай пари, искам от другите - дай пари, искам музика дай пари, айде да си гледат работата. Цена от 3-5$ може би ще се замисля, но за момента при такива цени ще им тегля майната на всички най-вероятно.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#26
Разбирам те, но всеки има предпочитания. За мен музиката е много важна, може би около 10-на часа на ден слушам музика- когато се събудя сутрин, по пътя към работа, в офиса, по пътя обратно, у дома...
Много е яко между другото, че гасейки колата музиката спира, отключвам, влизам в къщи и ресийвърът се включва автоматично и продължава от там, докъдето съм стигнал.
Пробвах Netflix за няколко месеца, чудесно качество, но освен че нищо не ми грабва окото(не съм киноман), то и субтитрите на български са като преведени с google translate. На мен не ми пречи, но като сме пробвали да гледаме с 9 годишната ми дъщеря леко не се получава. А и тя за мое щастие не се заглежда по Диснита и пр.
Но както казах- въпрос на предпочитания Smile
Reply

#27
rudizl Wrote:Само да имаше Волвото ми Bt Sad
А не си ли обмислял Parrot с БТ стрийм или друго хендсфри устройство, което поддържа A2DP? Друг вариант са БТ ресийвъри, които се слагат в AUX буксата, но за 20-ина лева, не знам какво им е качеството на звука.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#28
YoYo Wrote:
rudizl Wrote:Само да имаше Волвото ми Bt Sad
А не си ли обмислял Parrot с БТ стрийм или друго хендсфри устройство, което поддържа A2DP? Друг вариант са БТ ресийвъри, които се слагат в AUX буксата, но за 20-ина лева, не знам какво им е качеството на звука.

AUX- йок Smile
По- скоро обмислям/х подмяна на цялото озвучаване с някаква мултимедия, но напоследък се оглеждам и за подмяна на колата с нещо по- новичко.
Reply

#29
Ясно. Надявам се и следващата да е Волво Smile

Carburettor, благодаря, че ме подсети за ябълковите продукти. Колата разпознава айФоня като айПод. Всичко работи прекрасно. Благодаря на всички. Сега със Spotify и "iPod" се радвам като дете в магазин за играчки Smile

   
   

Малко встрани от темата... Предполагам, че няма как да вържа едновременно две устройства към Bluetooth на колата - телефона за разговори и айфона за Spotify стрийминг, а евентуално ще мога да си избирам и музиката през Сири.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#30
Вероятно няма да ти позволи две едновременни връзки. Все пак опитай, нямам идея каква е версията на протокола на колта. А защо не си пускаш Спотифай от основното устройство, през което водиш и разговорите?
А относно колата-пак ще е същата марка, даже и модел, просто нещо около 2012... Наскоро имаше една 90-ка, navy blue, която се продаваше във форума, но ми се стори кощунство, при положение, че хвърлих доста пари за сегашната през тази година...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)