The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Playlist на XC90

#31
YoYo Wrote:Ясно. Надявам се и следващата да е Волво Smile

Carburettor, благодаря, че ме подсети за ябълковите продукти. Колата разпознава айФоня като айПод. Всичко работи прекрасно. Благодаря на всички. Сега със Spotify и "iPod" се радвам като дете в магазин за играчки Smile

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Малко встрани от темата... Предполагам, че няма как да вържа едновременно две устройства към Bluetooth на колата - телефона за разговори и айфона за Spotify стрийминг, а евентуално ще мога да си избирам и музиката през Сири.

Ю уелкъм. Защо да свързваш две устройства към синия зъб - аз го ползвам за разговори по телефона, а айпода е вързан на юесбито. Като звънне телефона и приема разговора, музиката млъква, спира и после продължава оттам, където е спряла. Според мен това е оптимален вариант. Хем и айпода/фона винаги е зареден.
Volvo XC90 D5 Inscription '16
Volvo XC90 D5 Executive '12
Volvo XC60 D5 Summum '11
Alfa Romeo Spider 2.0 '90
Lancia Ypsilon 1.2 '00
ex Volvo XC90 D5 Summum '06 [Image: 492232.png]
ex Jeep Grand Cherokee Limited
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
Reply

#32
Carburettor Wrote:Ю уелкъм. Защо да свързваш две устройства към синия зъб - аз го ползвам за разговори по телефона, а айпода е вързан на юесбито. Като звънне телефона и приема разговора, музиката млъква, спира и после продължава оттам, където е спряла. Според мен това е оптимален вариант. Хем и айпода/фона винаги е зареден.

Малко "first world problems" Big Grin Така, както го казваш е ясно - досега така бях с флашката т.е. от тази гледна точка нищо не променям. Идеята ми беше, че ако айфонът е вързан в жабката, периодично бих могъл да казвам на Сири да ми пусне нещо, без да се ровя по менюто. Едно време това ми беше много удобно по време на шофиране.

Гледах, че хипотетично е възможно да се вържат две устройства едновременно, като едното може да се ползва за разговори, а другото за музика. Ставаше въпрос за Sirius обаче, а него го слагат на Р3 S/V60 и ХС60 (май и на V40 P1), по спомен. Утре ще видя дали нашата системa поддържа две устройства едновременно. Обаче, така като си пиша, се сетих, че дори и да стане, няма да мога да "извиквам" Сири през bluetooth-a на колата, защото ако задържа зелената слушалка на волана - нищо няма да стане.

В този ред на мисли, сега малко ми липсва безумното разположение на AUX в S60 и S80 (II). Мисля си, че би било добре USB портът да ми е в подлакътника Smile
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#33
Здравейте колеги,
Да се намеся и аз малко в разговора за iPod и блутуут в любимата марка. Съществува един чудесен вариант за безжично (блутуут) интегриране на телефона към фабрично инсталирана възможност за iPod. Има едно устройство Tune2air. Ето линк с повече инфо - <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.viseeousa.com">https://www.viseeousa.com</a><!-- m -->.
Включва се към буксата (30 пиновата за стария интерфейс на iPod или към USB) и емулира iPod. Работи и с андроид телефони. Три модела са общо, като разликата е само начина на свързване към колата. Естествено колата трябва да има опция да поддържа iPod.
Лично нямам наблюдения, но според описанието на продукта става пълна интеграция. Може да се управлява от волана, като на дисплея си се показват песните и цялата информация, както от закачен на кабел iPod.
Отзивите от ползватели на продукта са отлични относно функционалност и качество на звука.
1. Volvo S40, 1.8, Manual, 115 к.c., MY 1998, Vialle LPi
2. Volvo V50, 2.4 D5, Auto, 180 к.с., MY 2007
3. Volvo XC70, 3.2, AWD, Auto, 238 к.с., MY 2009
Reply

#34
Wizard S40, интересна джаджа. Не знаех, че съществува. Само тия 100 долара, точно на този етап, не ми се дават за това. Засега така, както си е музиката ме устройва.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#35
Искам да споделя впечатления от използването за известно време на Tune2air продукта. По-горе бях споменал за него. Качеството на звукът е като от CD, без никакви шумове, прекъсвания или изкривяване. 
Пълна интеграция с автомобила. Ползвам го на Volvo XC70 с High Performance вариант на аудиото. Опитът ми е с iPhone и наистина работи като закачен iPod. Информацията за песните излиза на екрана. Управлявам цялата аудиотека от плейъра на колата. Досущ като закачен на кабела iPod. Включително и музиката, която не е свалена на телефона, върви онлайн. Много важно, управлява се от волана. 
Автоматично се свързва с телефона при стартиране на колата, като ако не съм пипал мизикалния плейър на телефона, започва да свири от където е прекъснала песента при изгасянето на колата. Аз съм много доволен от устройството.
1. Volvo S40, 1.8, Manual, 115 к.c., MY 1998, Vialle LPi
2. Volvo V50, 2.4 D5, Auto, 180 к.с., MY 2007
3. Volvo XC70, 3.2, AWD, Auto, 238 к.с., MY 2009
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)