The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с парното и отоплението на седлаките ХС60

#1
Здравейте , имам проблем с вентилатора (не работят степените) , отказа отоплението на седалките (диодите светят ,но не работи) .Когато увелича степента на вентилатора до край , работи все едно е на 2-3 степен . Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели . Благодаря предварително !
Reply

#2
При мен беше същият проблем с обдухването ( V 40 ) и се оказа, че филтъра на купето не е бил подменян. Сменихме го и се оправи.
Reply

#3
Steich8505 Wrote:Здравейте , имам проблем с вентилатора (не работят степените) , отказа отоплението на седалките (диодите светят ,но не работи) .Когато увелича степента на вентилатора до край , работи все едно е на 2-3 степен . Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели . Благодаря предварително !

Смени си филтъра на купето и ще започне да духа както трябва....

При мен на Xc90-то седалките загряват само ако има някой седнал на тях. Ако няма никой на седалката не топли.
Виж да не е така и при теб.
Reply

#4
Tisho Wrote:
Steich8505 Wrote:Здравейте , имам проблем с вентилатора (не работят степените) , отказа отоплението на седалките (диодите светят ,но не работи) .Когато увелича степента на вентилатора до край , работи все едно е на 2-3 степен . Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели . Благодаря предварително !

Смени си филтъра на купето и ще започне да духа както трябва....

При мен на Xc90-то седалките загряват само ако има някой седнал на тях. Ако няма никой на седалката не топли.
Виж да не е така и при теб.

И при мен подгряването на предните седалки работи само ако има някой седнал. Но на задните работи и без човек, вероятно ползва датчиците за коланите.
Volvo XC90 D5 Inscription '16
Volvo XC90 D5 Executive '12
Volvo XC60 D5 Summum '11
Alfa Romeo Spider 2.0 '90
Lancia Ypsilon 1.2 '00
ex Volvo XC90 D5 Summum '06 [Image: 492232.png]
ex Jeep Grand Cherokee Limited
ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD
Reply

#5
На Р3 задните топлят, когато ги включиш. Не ползват датчиците.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#6
(12-16-2018, 12:29 AM)sstankov Wrote: При мен беше същият проблем с обдухването ( V 40 ) и се оказа, че филтъра на купето не е бил подменян. Сменихме го и се оправи.
Пробвахме този вариант и не се получи . Лошото в случая беше , че трябваше да прекося цяла Европа без парно . В сервиза успахя леко да преместят едната клапа зада влиза съвсем леко топъл въздух .

(12-16-2018, 08:01 AM)Tisho Wrote:
Steich8505 Wrote:Здравейте ,  имам проблем с вентилатора (не работят степените) , отказа отоплението на седалките (диодите светят ,но не работи) .Когато увелича степента на вентилатора до край  , работи все едно е на 2-3 степен . Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели . Благодаря предварително !

Смени си филтъра на купето и ще започне да духа както трябва....

При мен на Xc90-то седалките загряват само ако има някой седнал на тях.  Ако няма никой на седалката не топли.
Виж да не е така и при теб.

При мен не е така

Когато пристигнах в БГ , мой приятел ме посъветва да отидем до Николай от София (предполагам е известен на повечето от вас) , колкото и суперлативи да изкажа ще са малко , за по малко от 15 мин намери проблема и го реши , а в сервиза в Лондон 4-ма човека обикаляха колата и се чудеха и маеха от къде да е подхванат !

Описвам проблема и се надявам , че може да бъда полезен : предното стъкло било разлепено в левия горен ъгъл (стъклото е оригинално ) и от там навлиза вода в купето , стига до огледалото за задно виждане и е капало на централната конзола ,гъбата под мокета беше подгизнала , оттам прогарят 4 пътечки и резултата е ясен , след изключителната намеса на Ники , всичко рабити . След месец видях същото Волво XC60 със същия мотор и то имаше проблем с теч , който не бе отстранен от сервиза , въпреки многобройните им опити да отпушат всички канали за оттичане на водата , надявам се след нашата намеса , да са решили проблема на клиента им !
Reply

#7
сменяй филтър купе и ще се оправи
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)