The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да си поплача малко от моето XC 90 2.5Т

#11
Tisho Wrote:Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Коя година е колата?

2005 е. Ама е като от 1905- та Smile до колкото разбрах от форума дето чета няколко дни - май се занимаваш с такива. Ако е рекъл Господ може би ще ви запозная скоро време.... Wink
Reply

#12
julianov83 Wrote:Аз точно там ги гледах. Благодаря ти още веднъж. Сега влизам направо през линка да го поръчам.
Да, ясно, имах предвид да поръчаш точно от този линк, защото съм се консултирал преди да избера, а и знам, че със сигурност работи. Другите две се ползват професионално, така че... Big Grin

Доста несполуки имаш. За CD-то- ако си на диск, натискаш да речем бутон 2, 3, 4... до 6, за да избираш слот за диск. Ак има повече от 1, то така се зареждат. Ще ти каже Insert disk... и пей сърце
Reply

#13
rudizl Wrote:
julianov83 Wrote:Аз точно там ги гледах. Благодаря ти още веднъж. Сега влизам направо през линка да го поръчам.
Да, ясно, имах предвид да поръчаш точно от този линк, защото съм се консултирал преди да избера, а и знам, че със сигурност работи. Другите две се ползват професионално, така че... Big Grin

Доста несполуки имаш. За CD-то- ако си на диск, натискаш да речем бутон 2, 3, 4... до 6, за да избираш слот за диск. Ак има повече от 1, то така се зареждат. Ще ти каже Insert disk... и пей сърце

Да, да поръчвам от твоя линк. А за СД - то - онзи човек, дето взе моето ми каза да пробвам така, обаче не се получава нищо. Явно и тук не съм случил - взел съм с един диск, но на фона на всичко останало това ми е най-малкия проблем. Ще ми се поне да поправя някак това, дето премигват бутоните и сменя станцията само, понеже се притеснявам да не окъси наистина някъде нещо и да стане по-голяма беля.
Reply

#14
julianov83 Wrote:Да, да поръчвам от твоя линк. А за СД - то - онзи човек, дето взе моето ми каза да пробвам така, обаче не се получава нищо. Явно и тук не съм случил - взел съм с един диск, но на фона на всичко останало това ми е най-малкия проблем. Ще ми се поне да поправя някак това, дето премигват бутоните и сменя станцията само, понеже се притеснявам да не окъси наистина някъде нещо и да стане по-голяма беля.

Тези работи не стават така, ходи си прибери твоя си 6 дисков чейнжър защото това което си сложил няма да заработи на твоята кола(без програмиране), нищо че е от XC90. Smile
Електронните модули при Volvo се програмират се към колата. Wink
Относно чейнжъра с не-работещата механика. Оправя се с нова механика. Около 200лв е механиката.
Reply

#15
Е да, обаче нали ти казах, че вече го пратих на човека от Перник . То това беше още лятото. Няма как да си му го искам сега. Няма ли вариант това , дето съм го сложил д се програмира?
Reply

#16
Ако е използвал само механиката, за да оправи своето го помоли да ти върне останалите карантии.
Колата има ли шибидах? Ако да, то отваряй овреме страничните колони и почисти тръбичките. Има клипове в youtube. Ще страдаш още повече...

ПП: Тишо, какво стана с ъпдейта на форума?
Reply

#17
rudizl Wrote:Ако е използвал само механиката, за да оправи своето го помоли да ти върне останалите карантии.
Колата има ли шибидах? Ако да, то отваряй овреме страничните колони и почисти тръбичките. Има клипове в youtube. Ще страдаш още повече...

ПП: Тишо, какво стана с ъпдейта на форума?

:lol: слава богу- няма шибидах. То оставаше на цялото чудо и това. Абе, даа ти кажа сега като се замисля, това момче, дето ми го сменя ми каза тогава, че наистина нямало да си познае там нещата и бил подменил само механиката...сега като се заговорихме по темата и се сещам. То да ти кажа тогава въобще нямах никакво желание да се занимавам с тая гробница и просто я хвърлих да я оправя кой както знае. Аз ненавиждах тая кола.
Reply

#18
rudizl Wrote:Ако е използвал само механиката, за да оправи своето го помоли да ти върне останалите карантии.
Колата има ли шибидах? Ако да, то отваряй овреме страничните колони и почисти тръбичките. Има клипове в youtube. Ще страдаш още повече...

ПП: Тишо, какво стана с ъпдейта на форума?


Да ти кажа всъщност имам полу-шибедах Cry Пропуснах да кажа и че като тръгнах с колата от там забелязах, че капак на багажника не се държи отворен - изпуснали амортисьорчета- до тук нищо кой-знае какво, обаче долния м@нг@л - румънец явно е пробвал да поизкриви стъблото на единия амортисьор и е изскубал ябълката дето го държи от самия капак (а той е пластмасов) пробвали с да я залепят с някакво лепило в дупката, ама не им се е получило и просто са извъртяли нова дупка в капака и са пъхнали ябълката там - ей така да си хлопа. Та още не бях излязъл и от Испания и явно от друсането се беше изскубал от дупката и амортисьора излезе през горната част на капака и щръкна като антена отгоре Big Grin . Така ми тръгна с тая кола още от там.та сега влиза малко вода от дупкта като вали, ама нищо :x претъпнал съм вече, та съм купил и нов капак цял, и чакам напролет направо да оставям целия колата да пребоядисване, тъй като както вече може би се досещате има и не малко външни забележки... А ще трябва и салона да се оправя. Бяла кожа е, предните седалки си личи ,че са рециклирани, и ПАК са нацепени, а задната също е на ГЪЗ!!!! Аз кола с протрита и износена ЗАДНА седалка не бях и виждал, камо ли да съм си купувал, ама и това ми дойде до главата! Ще съм благодарен ако ме насочите към някой, дето да се занимава и с това. От Монтана съм по принцип, но ще я закарам до където е нужно. Знам , че започва да изглежда вече нереално нормален човек да си купи такова "изчадие" в такова състояние, ама...бях поставен пред почти свършен факт, за което съм си виновен сам се..не обвинявам никой! Има и още проблеми, за които ще споделя след някой ден, че започвам да ставам досаден май... Cry Ма се чудя вече на кое дърво да се обеся...
Reply

#19
Може ли пак линк за VIDA-та, че нещо не бачка.
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#20
iago Wrote:Може ли пак линк за VIDA-та, че нещо не бачка.

Писал съм ти на лични
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)