The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Този звяр Ocean Race ли е?

#1
http://www.outletins.com/bg/catalog/id/91.html

Това е колата. Въпреки терзанията за 7-местен ван в една друга тема, семейството се обедини около тази прекрасна машина!
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#2
(01-29-2019, 07:59 PM)NuclearWinter Wrote: http://www.outletins.com/bg/catalog/id/91.html

Това е колата. Въпреки терзанията за 7-местен ван в една друга тема, семейството се обедини около тази прекрасна машина!

Не е Ocean Race. Цвета задължително е син. Ocean Race трябва да пише и на праговете мисля.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#3
Виждал съм бяло XC60 OR. И сиво мисля.
Reply

#4
Има сиНи и сиВи оушън рейски. Бели според Гугъл няма. Но като изключим цвета на тая И нищо друго не и е такова. Нито салона, нито колонките, нито има емблеми. По-принцип вътре трябва да пише Ocean race на няколйо места. Най-малкото съм сигурен, че продавача, щеше да е снимал такива детайли за достоверност. Знаем ги какви хиени са на Горубляне. Ако отидеш да я видиш на живо все пак, като подаваш на контакт/палиш, гледай дали ще изпише Ocean race. За да се запознаеш нагледно какви детайли да търсиш, виж в гугъл малко снимки на детайлите.
Reply

#5
Благодаря на всички за отговорите!
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#6
(01-30-2019, 03:02 PM)NuclearWinter Wrote: Благодаря на всички за отговорите!

По принцип пише Ocean Race на вътрешните прагове, но това не е гаранция че не са сменени Wink .
Това малко като лепенката GTI на задната врата на Гоу-фо ...
Иначе щом като има публикуван номер на шаси моя съвет е първо да го сравниш с този който е реално на колата (отиваш на оглед и го снимаш на колата) и след това някой колега с VIDA ще ти помогне тук.
Виждам че колата е внос от Италия, ако беше закупена тук, Мото-то щяха да ти изкарат сервизната история докато е поддържана в техен сервиз.

Разгледах внимателно снимките - колата определено не е изпълнението което е посочил продавача, но това в случая е плюс !  Smile
Ще поясня защо - ако все пак автомобила е читав и се стигне до пазарлък според мен само заради това че е посочил че е Ocean Race можеш да му искаш да свали 3-4 хилки от цената.  Wink
Взимаш някой колега с VIDA на огледа и му посочваш на джамбаза да гледа, пък ...
Със спестените пари си направи обслужването и ако ти сака душа можеш и да почерпиш.  Smile
Възможно е и да греша, но както казах вземаш някой колега с VIDA на огледа и тя вече ще си каже всичко бабата ...
Cool

(01-31-2019, 12:27 PM)Stanchoni Wrote:
(01-30-2019, 03:02 PM)NuclearWinter Wrote: Благодаря на всички за отговорите!

По принцип пише Ocean Race на вътрешните прагове, но това не е гаранция че не са сменени Wink .
Това малко като лепенката GTI на задната врата на Гоу-фо ...
Иначе щом като има публикуван номер на шаси моя съвет е първо да го сравниш с този който е реално на колата (отиваш на оглед и го снимаш на колата) и след това някой колега с VIDA ще ти помогне тук.
Виждам че колата е внос от Италия, ако беше закупена тук, Мото-то щяха да ти изкарат сервизната история докато е поддържана в техен сервиз.

Разгледах внимателно снимките - колата определено не е изпълнението което е посочил продавача, но това в случая е плюс !  Smile
Ще поясня защо - ако все пак автомобила е читав и се стигне до пазарлък според мен само заради това че е посочил че е Ocean Race можеш да му искаш да свали 3-4 хилки от цената.  Wink
Взимаш някой колега с VIDA на огледа и му посочваш на джамбаза да гледа, пък ...
Със спестените пари си направи обслужването и ако ти сака душа можеш и да почерпиш.  Smile
Възможно е и да греша, но както казах вземаш някой колега с VIDA на огледа и тя вече ще си каже всичко бабата ...
Cool
Годината на производство е коректно посочена.


Attached Files Thumbnail(s)
   
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)