Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
седалка на xc90
Колеги поизтъркала ми се е шофьорската седалка, в мотопфое кожата е 700 лв. , а подложката е 300, заслужава ли си? ще ми стане нова седалката...как мислите?
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Цитирай
Thanks given by:
Кефа цена няма колега,ако мислиш, че ще ти е кеф не жали 700 лв. ,дали си заслужава сам решаваш .
Цитирай
Thanks given by:
Ще споделя личен опит: след инцидент се сдобих със съдрано дъно на шофьорската седалка. Цялостната подмяна на дъното ми струваше 230 лева, като работата свършиха едни момчета от авто-тапицерско студио, близо до румънското посолство. Естествено наложи ми се да чакам около 3 седмици за да внесат кожа със същия цвят (с бежов салон съм), но чакането си струваше, предвид факта, че намериха два типа кожа, гладка и релефна, като при оригинала. Крайният резултат - седалката е неразличими от оригиналния си вид. Имам предвид, че има доста опции както в София, така и в страната, при които цената ще е значително по-ниска от 1000 лева.
Цитирай
Thanks given by:
Попитай Тишо, къде си прави неговата. Имаше скъсана седалка от капса на дънки. Хората му направиха салона, неразличим от нов. Определено ще е по-евтино от 1000 лв.

Sent from my rotary dial phone using Tapatalk
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Цитирай
Thanks given by:
Тишо може направо да напише в темата къде го е правил. А кое е 700лв в Мото Пфое? Кожата за цялата седалка или само седлото?
Цитирай
Thanks given by:
Само седлото, моята е с кафявата кожа и може би е по скъпа
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Цитирай
Thanks given by:
popi я направо пусно координати и на тези до Румънското за да си знаем, ако се наложи...

Sent from my mobile using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Изображение: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Цитирай
Thanks given by:
кв. Гео Милев, но точен адрес не мога да дам, беше преди 2 години, аз ги намерих момчетата в интернет (имаше добри отзиви за тях), а жена ми закара колата, защото офиса й е наблизо.
Цитирай
Thanks given by:
Да не са тези?
https://www.google.bg/maps/place/%D0%90%...9569?hl=bg
Правих си маншона на скоростния лост миналата година.
[Изображение: ab284339.gif]
[Изображение: ab284340.gif]
Цитирай
Thanks given by:
Същите!!!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)