The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
седалка на xc90

#1
Колеги поизтъркала ми се е шофьорската седалка, в мотопфое кожата е 700 лв. , а подложката е 300, заслужава ли си? ще ми стане нова седалката...как мислите?
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Reply

#2
Кефа цена няма колега,ако мислиш, че ще ти е кеф не жали 700 лв. ,дали си заслужава сам решаваш .
Reply

#3
Ще споделя личен опит: след инцидент се сдобих със съдрано дъно на шофьорската седалка. Цялостната подмяна на дъното ми струваше 230 лева, като работата свършиха едни момчета от авто-тапицерско студио, близо до румънското посолство. Естествено наложи ми се да чакам около 3 седмици за да внесат кожа със същия цвят (с бежов салон съм), но чакането си струваше, предвид факта, че намериха два типа кожа, гладка и релефна, като при оригинала. Крайният резултат - седалката е неразличими от оригиналния си вид. Имам предвид, че има доста опции както в София, така и в страната, при които цената ще е значително по-ниска от 1000 лева.
Reply

#4
Попитай Тишо, къде си прави неговата. Имаше скъсана седалка от капса на дънки. Хората му направиха салона, неразличим от нов. Определено ще е по-евтино от 1000 лв.

Sent from my rotary dial phone using Tapatalk
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#5
Тишо може направо да напише в темата къде го е правил. А кое е 700лв в Мото Пфое? Кожата за цялата седалка или само седлото?
Reply

#6
Само седлото, моята е с кафявата кожа и може би е по скъпа
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Reply

#7
popi я направо пусно координати и на тези до Румънското за да си знаем, ако се наложи...

Sent from my mobile using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#8
кв. Гео Милев, но точен адрес не мога да дам, беше преди 2 години, аз ги намерих момчетата в интернет (имаше добри отзиви за тях), а жена ми закара колата, защото офиса й е наблизо.
Reply

#9
Да не са тези?
https://www.google.bg/maps/place/%D0%90%...9569?hl=bg
Правих си маншона на скоростния лост миналата година.
ex XC90
Reply

#10
Същите!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)