The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Два въпроса за съединител и педал за газ на S40.

#1
Бензинка, 1.6 109 коня, без газово. Нормално ли е на този модел да отлепя горе съединителя? Колата преди това беше на майстор, който си призна, че не разбира много от волво-та, ама според него бил добре съединителя, въпреки че седмица преди това ми беше казал самият той, че отлепя отгоре.

Другото, което забелязах при моята S40, че педала за газта има едно положение, при което оборотите намаляват, и дори почва да цикли нагоре и надолу оборотомера. Имам клип(https://streamable.com/g8ek8), той е направен преди 2 седмици, като през това време съм сменил свещите с нови, сега сякаш не го прави това циклене току-така(пак трябва да проверя), но пък това положение на педала намаля оборотите към 500. 
На празен ход без натиснал педал, при загрял мотор си държи 800 оборота, но когато натисна педала съвсем леко, дали е половин сантиметър или сантиметър, те падат, когато натисна съвсем малко повече(да изляза от това положение), тогава тръгват нагоре. 
На какво може да се дължи това?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)