The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малко вицове

- Мамо, защо бебетата ги носят щъркелите, а не папагалите?
- Защото ако ги носят папагалите веднага ще пропеят кой е бащата!
Reply

Тайните служби на САЩ, Русия и България се събрали на конференция на тема "Къде е най-секретно?".
Става снажен офицер от ФБР и казва:
-"При нас всичко е много тайно - съседният отдел не знае какво правим ние!"
Следва млад и напорист руснак от КГБ и казва
- "Това е нищо - колегата на съседното бюро не знае аз с какво се занимавам!"
Идва ред на представителя на ДАНС, който с гордост заявява:
-"При нас е най-секретно - аз самият не знам какво правя!"
Reply

Блондинка към друга:
- Муци, мога да си представя щъркел да донесе бебе, ама паяк да вдигне кола - умът ми не го побира...
Най-голямото природно бедствие в България е нейното население. Не съм изключениеWink
Reply

Националната лотария пуска нова игра! "Златното глухарче". Билетите не се търкат, а се духат!
Reply

Wink
- Здравейте! Пицария Гордън ли е?
- Не, господине, това е пицария Google.
- Значи съм набрал грешен номер ?
- Не господине, Google я купи.
- ДОБРЕ. Тогава моята поръчка е ..
- Е, господине, искате ли обичайното?
- Обичайното? Познавате ли ме?
- Според нашия идентификационен регистър за обаждания, в последните 12 пъти сте поръчали пица със сирена и наденица, с дебела кора
- ДОБРЕ! Това е!
- Може ли да ви предложа този път рикота и рукола със сухи домати?
- Не, мразя зеленчуците.
- Но вашият холестерол е много висок.
- Откъде знаете?
- Чрез ръководството на абонатите. Резултатът е от кръвните Ви изследвания от последните 7 години
- Добре, но не искам тази пица, вече пия лекарство.
- Не сте приемали лекарството редовно, преди 4 месеца сте купили само кутия с 30 таблетки в мрежата на Фармстор .
- Купих повече от друга аптека.
- Не се показва на кредитната ви карта.
- Платих в брой.
- Но не сте изтеглил толкова много пари според банковото си извлечение.
- Имам друг източник на пари.
- Това не показва последната данъчна деклатация, освен ако не получавате доходи от недеклариран източник.
-КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ? Достатъчно! Омръзна ми от Google, Facebook, Twitter, WhatsApp. Отивам на остров без интернет, където няма мобилни телефони и никой не ме шпионира
- Разбирам, господине , но трябва да си подновите паспорта - изтече преди 5 месеца.
Reply

- Скъпи, направих си пиърсинг на дупето на 5 места!
- Чудесно, можеш да ходиш без бельо, сложи 5 халки и опъни перденце.
Reply

Чатят си две самотни баби – едната нашенка, другата емигрирала преди години в Германия.
„Германката“:
– Аз си имам приятел.
– Браво! И как е?
– Ами всеки вторник той идва у нас, аз му готвя айсбайн, той носи цветя, вино и бонбони, хапваме, пийваме, после се прегръщаме и пеем тиролски песни…
– Секс не правите ли?
– Ами той е импотентен, ма Златке, затова не правим с*кс…
– И аз съм горе-долу така – всеки ден след работа при мен се качва бай Иван от втория етаж, ядем каквото има, пием каквото е останало, после правим с*кс…
– Правите с*кс ???
– Какво да правим, ма Станке, ние не знаем тиролски песни!…
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Reply

След няколко години автомобилите ще са с вграден "Фейсбук". Правиш маневра, правиш задръстване и... моментално ти излиза съобщение:
"27 души считат, че ти си пед*раст, 32-ма вежливо питат - "Кой ти даде книжка, бе?" Публикацията е харесана от патрул на КАТ...".
Reply

На всички деца в Чарлзтаун, Масачузетс родителите купували пойни птички, само на малкия Самуелчо Морз таткото подарил намерен в гората кълвач.

----------------------------------------------


- Абе защо компютъра бръмчи така?
- Чете диска
- На глас ли го чете?
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

Страдащ от хемороиди потърсил помощ от известен знахар.Лечителя му казал да донесе един стрък праз и 50 лева и за пет процедури през три дена ще го излекува.Взел нашия праза и парите и се явява при ,,доктора".Оня го кара да си свали гащите и да се надупи,набива му праза отзад и 10 минути навътре-навън! Същата процедура се повтаря втори и трети път,но нашия решава,че може да си спести последните 100 лева и обяснява на съпругата си какво трябва да направи.Набива тя праза,напред-назад 10 минути,но нещо не се получава! Той почва да поучава жената - ,,Абе,мило,трябва да ме държиш с двете ръце за раменете!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)