The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малко вицове

Тъй като не намерих раздел "Реклами на Волво", пускам тук. Ако пък има, преместете я там.
https://www.youtube.com/watch?v=xZe1rVgT...CHYnGdCUG8
Reply

- Хайде да пийнем вино, да хапнем суши и после да правим с*кс?
- Аз не пия, а суши не обичам.
- Чудесно, че аз и пари нямам. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

Семейният скандал е като рок-концерт. Винаги започва с новият материал... и завършва със старите хитове.
Reply

НЕЙНИЯТ ДНЕВНИК: Днес мъжът ми се държи някак странно. Щяхме да ходим на вечеря на ресторант. Преди това ходих на шопинг в мол-а, с приятелки, и закъснях. Мислех си, че ще се разсърди, но той нищо не каза. Не успях дори да го заговоря и предложих да идем в едно тихо ресторантче. Той веднага се съгласи, само с две думи. Питах го какво има, а той само махна с ръка и каза “нищо”. Опитвах се да разбера, дали проблемът е в мен, но той промени темата и каза, че не си струва да говорим за това. По пътя към вкъщи му казах, че го обичам, но в отговор той само се усмихна и продължи да гледа съсредоточено пътя. Защо не ми каза, че и той ме обича? В къщи гледахме телевизия, но така и не можахме да поговорим нормално. Чувствам, че нещо го безпокои и непрекъснато мисли за него. Отидох да спя. След 15 минути дойде и той, но не беше нежен с мен и дори не ме прегърна. Когато заспа, аз заплаках. Не разбирам какво направих не както трябва. Защо се обиди?

НЕГОВИЯТ ДНЕВНИК: Има някакъв шум от турбото и не мога да разбера от какво e…
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

Заради явна дискриминация ЕС постанови вече да не се казва "алкохолик", а "човек с нетрадиционна трезвеност!"
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

- Тате, какво значи "Изгубени в превода?"
- Ами когато на бутилката пише "отлежал ром", а ти си го превеждаш като "дърт циганин!"
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

(01-27-2019, 02:21 PM)STEW Wrote: - Тате, какво значи "Изгубени в превода?"
- Ами когато на бутилката пише "отлежал ром", а ти си го превеждаш като "дърт циганин!"

Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

За да намериш нещо конкретно в дамска чанта, трябва да инсталираш Google...
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

Кафе без цигара е като да биеш циганин без да го псуваш Big Grin
Reply

И на Свети Валентин е като на Коледа - животни с рога носят подаръци!
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)