The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малко вицове

- Скъпа, счупих една чаша в кухнята!
- Идвам с метлата.
- Не е спешно, може да дойдеш и пеша!
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

От автофорум
Въпрос: "Здравейте! Имам Honda Accord 85год., двигател В18А, купе СА2. Та от няколко дена карбуратора взе да се ебава. Въпроса ми е: има ли някой схема (чертеж) на този карбуратор, или нещо подобно. Предварително Ви благодаря!"

Отговор: "През 85-а на априлският пленум на ЦК на КПСС бе избран М.Горбачов. Започна перестройката. Тука наще също поеха курса. 89-та падна Берлинската стена, бай Тошо също падна. После Лукановата зима, дефицит, купони... СДС, митинзи, избори, Ж. Желев, борците. 96-та, Жан, хиперинфлация, митинзи, Костов, реформи, валутен борд. Почина майка ми... Реформи, деноминация, нови банкноти. СИК, ВИС-2.. 98-ма синът ми тръгна на училище. 99-та войната в Югославия, разведох се, приватизация, пирамиди-фараони. Настъпи 21-ви век! Падат кулите-близнаци в Ню-Йорк. После идва Царя, пак реформи, затварят енергоблокове, България в НАТО, Първанов, Станишев...Умира татко... България в ЕС. Тройната коалиция, женя се за втори път. 08-ма световна криза. Борисов-1. Обама е първият чернокож Президент на САЩ. Симеон Дянков с постната му пица, и пак реформи. Магистрали, интернет. Войната в Ирак. После в Либия. Тероризъм по цял свят. AC/DC в София! И Мадона също. Орешарски. Пеевски. Пак протести и митинзи. Оставка! Кой? Борисов-2. Реформи. Магистрали, саниране и т.н. Аварията във Фукушима. Войната в Сирия, Путин, Украйна, Крим. Цената на нефта на Барел пада драматично. Атентати в Европа. Брекзит, Тръмп, а руски хакери хакват всичко. Бежънци и мигранти...Чупя крак. Москов. Пръстови отпечатъци. Шарли Ебдо. Цунами... Ражда ми се дъщеря! Избори. Ген.Радев -Президент. Пак оставка. Нов служебен кабинет. Реформи... Корнелия Нинова и Нова Република. Да, България! Нов Световен Ред и нов бардак със стари курви,..мда. Прощавайте, ако съм пропуснал нещо.
А на тази Honda, чак сега почнал да й се ебава нещо карбуратора! Ай стига бе!"
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

Инструкторът:
- И запомни видиш ли жена зад волана, даваш предимство!
- Не знаех, че сте такъв кавалер.
- Не съм бе младеж. Това е инстинкт за самосъхранение...
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

Мъж заема мястото си в самолета. До него се настанява страхотна мадама и той се опитва да подхване разговор:
– Бизнес пътуване или ваканция? – разтреперан от мерак да я свали.
– На семинар на нимфоманките в Чикаго. – изтърсва тя.
Мъжът преглъща от вълнение, не вярвайки на късмета си и пита отново:
– А какво е вашето участие в семинара?
– Аз съм лектор и използвам опита си, за да разбия някои митове в секса. Ето, например говори се, че афро-американците са най-надарените мъже, но се оказва, че индианците са по-надарени от тях. Говори се, че французите са най-добрите любовници, докато фактите показват, че това са гърците. Всъщност, извинявайте, не би трябвало да обсъждам тази тема с вас, та ние дори не се познаваме!-сепва се изведнъж жената.
– Винету! – протяга ръка мъжът. – Винету Пападопулос!
Reply

Възрастта 50+ си има своите недостатъци и предимства - не виждаш малките букви отблизо, но виждаш големите идиоти отдалеч!
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

Иванчо пита баща си:
- Тате, какво е шамар?
- Информация от първа ръка, сине!
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

- Миличък, имаш ли идея, как да ми пораснат гърдите?
- Търкай ги с тоалетна хартия.
- Ама това помага ли?
- Гледам на гъза ти е помогнало...
Volvo V 40 TD 98
Volvo S60 2.4D
Reply

"Компютърът никога няма да замени човека."
Kанибалска мъдрост
Volvo V70 2.5 T, 2008
Reply

Момче и момиче танцуват, той нежно и гали гърба.
Тя:
- Какво правиш ?
- Търся ти циците.
- Те са отпред.
- Там вече търсих, няма ги.

..................................................................................................

Прочетох в сайта на Кобилкина, че жените обичат да ги гониш.....
и изгоних моята.
                                     Гошо, 42 г.

-----------------------------------------------------------------------------------

Жена получава СМС:
Цуциииии идвам мий гъза.
Тя отговорила:
Объркали сте номера, моля опитайте отново, защото ще отидете и гъза неизмит.

..........................................................................................................

Задължително ли е сексът за помиряване да се прави с човека с който си се скарал? 
За един приятел питам.

............................................................................................................

- Скъпа да се видим тази седмица?
- Не мога, неразположена съм....  Другата?
- Другата вече я питах и тя е неразположена.

...................................................................................................................

На опашката...
- Извинете, може ли да мина най-отпред да питам нещо?
- Какво ще питаш бе, това е банкомат.

.......................................................................................................................

Ако под колата няма локва с масло, значи няма масло.

Древна италианска поговорка.

............................................................................................................................

Един пътник пристигнал на забутана гара някъде в прерията. Слязъл от влака, огледал се – наоколо само поле. Попитал началник-гарата:

- А къде е градът?

- На 15 километра оттук.

- Добре де, защо не сте построили гарата по-близо до града?

- Ами отначало така мислехме да направим, обаче в крайна сметка решихме да я построим по-близо до релсите.



...........................................................................................................................



Рамзес ІІ прави пирамида и диктува на калиграфите:

- Той беше велик воин, мъдър човек, мъжествен император...

Докато пишел, единият от калиграфите тихичко попитал друг:

- Мъжествен с две пишки ли се пишеше?



........................................................................................................................



Грешник в ада:

- Защо вече 300 години ме пържите в едно и също олио?
- Ах, ти ли не знаеш, точно ти ли - продавачо на цаца!

...........................................................................................................

Днес на кръстовището ме спря катаджийка и въпреки логиката доказа, че и жена може да бъде педераст.
Reply

Mъж вoзи тъщa cи в ĸoлaтa. Cпиpa гo ĸaтaджия:
– Πoĸaжeтe cи дoĸyмeнтитe.
Mъжът ги пoĸaзвa.
Kaтaджиятa:
– Cтpyвa ми ce, чe cтe пили. Дъxнeтe в дpeгepa.
Mъжът дъxвa. Bcичĸo e нopмaлнo.
Kaтaджиятa:
– A имaтe ли зacтpaxoвĸa?
Mъжът пoĸaзвa пoлицaтa.
Kaтaджиятa:
– A aптeчĸaтa нapeд ли e?
Mъжът вaди aптeчĸaтa и я oтвapя.
Kaтaджиятa въздишa, нямa ĸaĸ – тpябвa дa гo пycнe.
Tyĸ тъщaтa ce пpoвecвa пpeз пpoзopeцa и злopaдo гo питa:
– Kaĸ e, чeнгe, ocpa ли ce?
Kaтaджиятa paдocтнo:
– A, тoвa вeчe e oбидa нa cлyжитeл!
Mъжът:
– Eтo й cпpaвĸaтa oт пcиxoдиcпaнcepa…
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)