The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-рия ключ не работи след смяна на батерията S40 2008

#1
Здравейте, 

След смяна на батерията на оригиналния 2-ри ключ, бутоните спряха да работят. Иначе пали без проблем (стартера е с ключ). 

Идеи или съвети как колата пак да разпознае ключа? 

Благодаря предварително
Reply

#2
Здравей, колега предполагам ще трябва да отидеш при някой с диагностика да ти обучат ключа, иначе да попитам сам ли реши да сменяш батерията или ти изписа на таблото? Защото преди около месец на мен ми го изписа на таблото и я смених без никакви проблеми след това.
Reply

#3
(03-02-2019, 03:48 PM)kamenovev Wrote: Здравейте, 

След смяна на батерията на оригиналния 2-ри ключ, бутоните спряха да работят. Иначе пали без проблем (стартера е с ключ). 

Идеи или съвети как колата пак да разпознае ключа? 

Благодаря предварително

Често срещан проблем предвид качеството на този тип батерии продавани по магазините. Smile

Това с неработещите дистацнионни съм го правил вече няколко пъти с дистанционните на моята кола. 

Гледаш срока на годност на батерията и купуваш възможно най прясна. Батерии без опаковка и ясно посочен производител - не, почти е сигурно, че ще постигнеш същия резултат.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)