The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с климатика Volvo v50 2010 1.8 бензин

#1
                        Здравейте,приятели. Имам Volvo v50  2010 1.8 бензин проблем с климатика!!! ПОМОЩ....Описания  специалист   ( http://volvoclub-bg.com/forum/member.php...e&uid=2879) по нашите климатици  Георги се казва, пожела да оставя колата и ще видим какво може да направим.....Добре де ама аз искам да гледам без да преча и да се мотая в краката на майстора .... Отговорът е ..Ако искате ,или оставяте колата и си тръгвате или не мога да ви помогна !!!Поредната Талибания....не оставям колата  без надзор по ред причини .! Помощ за сервиз!!! Проблемът е в някое от моторчетата ,а те са 4 .Едното дава грешна информация и останалите 3 и цялата система не работи правилно. Не мога да намеря читав сервиз ( хора разбиращи) да закачат ,да видат грешката и да раздвижат и поставят в правилната позиция моторчетата(който работят).Пипнаха ги ...затвориха ги и сега духаме ама на 5%        .... П О М О Щ
Reply

#2
Не разбирам с какво заслужих да ме вкарвате във вашата Талибания !!!
Крайно разочароващо за мен е да срещам хора като вас !
Ще спестя на останалите, епитетите с който нарекохте колегите от Мото Пфое, сервизът в студентски град
и всички замесени по веригата. Това са хора, който аз не познавам и като цяло вашето мнение не е нещо с
което искам да си натоварвам ежедневието.
Бях достатъчно любезен да ви изслушам и отделя внимание, без да имаме предварителна уговорка.
Вие си имате съображение да не оставяте автомобила, аз от своя страна не обичам да ми седят на главата.
Няма проблем !!!
Довиждане , лек ден и всеки със своето съждение !
Всъщност вие как си го представяте ?

Идвате с колата !
Аз установявам проблем в комуникацията с моторчетата на клапите!
Заподозряни са :
- 5 броя моторчета
- 2 броя модул подгрев седалки
- сензор за качеството на въздуха
- модул климатик
- Lin bus
Започвам да разглобявам таблото и да изключвам компонентите по ред и едновременно с това правя компютърна диагностика.
Предполагаемо време 3 / 4 часа или кой знае !
Еврика – открихме причината !!
Резервна част ?????????
Вариант 1 :
– Сглобявам колата . Време – кой знае .
– Издирване на нужната част
– Следва продължение друг ден
Вариант 2 :
– Намиране на резервната част / 2ра употреба / предполагаемо време : кой знае
– ще сглобявам / не денят свърши
Вероятно аз не съм обядвал, за да ви свърша работа.
Нищо вие правите вечеря, а аз отивам до вкъщи да взема надуваем дюшек .
Ще направя импровизиран лагер до автомобила , за да може да спим спокойно.
– Следва продължение на следващия ден !!!!

Happy Days !!!!
1.Volvo 940, 1991, 2.0 turbo, B200FT, Estate
2.Volvo V70, 2002, 2.4 turbo, D5244T
3.Volvo S80, 2004, 2.4 turbo, D5244T
Reply

#3
Господин Георги ,разбирам ви добре ,но не бъркайте колегите ви и не лъжете хората с невярна информация  във форума!!Първо моторчетата са 4 не-5,второ да без уговорка сутринтинта,вие пожелахте да се запознаете с проблема,трето-и бяхте доволен ,че ще имате време да ПОЧЕТЕТЕ  малко ,как да изчистите проблема,четвърто- Да обяснихте ,че иска време ( ЕСТЕСТВЕНО) и ние се бяхме разбрали предварително  за другия ден <НО ТОЧНО ТОВА ТЪРСЕНЕ НА ГРЕШКИТЕ<БЛАГОДАРЯ цитирам ви (Започвам да разглобявам таблото и да изключвам компонентите по ред и едновременно с това правя компютърна диагностика.) Разглобявам ТАБЛО и т.н  Д О ...   Г Р Е Ш К А. ТУКА ИМА ТУКА НЕМА . НЕ Е ЗА МОЙТЕ РАЗБИРАНИЯ ЗА СЕРВИЗ !! СЛАВА богу именно за това исках да присъствам и избегна,без въпроси и мотаене в краката просто да съм там дори и да стоя отвън!! Като филма написан от вас ПО-ГОРЕ за жалост е реалност за наистина боси и неразбиращи НИЩО, АМА НИЩО клиенти!! С ЛАПТОПЧЕТО И СВАЛЕНИ ОТ НЕИЗВЕСТНИ ТОРЕНТИ ПРОГРАМКИ СЕ НАУЧЕТЕ ДА ГИ РАЗЧИТАТЕ И РАБОТИТЕ ПО ТЯХ!! А ПРИКАЗКИТЕ КАК ,КАКВО ТАБЛО СТЕ СВАЛИЛИ ,КАКВО СТЕ КУПИЛИ СМЕНИЛИ И КАК СТЕ СЕ мЪчИЛИ <НЕ НАМИ  ГоСпОдин георги....Жалко ..ВНИМАНИЕ ФЕНОВЕ и БОЛНИ НА ТЕМА VOLVO КАТО МЕНЕ !! Volvo for live, Volvo forever ,Volvo e реликва !!МОТО-ПФОЕ ЗА МЕН СА ПРОФЕСИОНАЛИСТИ!!

Апропо жоре,всички 4 моторчета са работещи на 100% Idea ....ЛАПОТОПЪТ Big Grin НЕ Е ЗА ВСЕКИ  Tongue приказката свърши ЛАПОТОПСКИ БРАТ Smile  Smile
Reply

#4
Няма да падам на вашето ниво.
Смятам, че съм подходил човешки към вас и със нищо не съм ви обидил.
Не беше нужно да ме нападате по този начин.
Отстоявал съм свойте принципи на работа и никога не съм твърдял,че знам всичко.

Happy days !
1.Volvo 940, 1991, 2.0 turbo, B200FT, Estate
2.Volvo V70, 2002, 2.4 turbo, D5244T
3.Volvo S80, 2004, 2.4 turbo, D5244T
Reply

#5
Георги,ИЗВИНЯВАМ  се ако се чувствате обиден и засегнат лошо от мен Sad отново се извинявам ,но мойте принципи и 30 годишна практика и сменени 7 автомобила показаха точно това...1.Не купувам части 2 -ра употреба.(ели за климатици, електроника  та да не сваляме табла няколко пъти Big Grin ........2 Не купувам автомобил и марка която не мога да поддържам като хората. И естествено грешката е моя, абсолютно по български ( баш минеме по тънко )та после винаги излиза и ни влиза ПО-ДЕБЕЛШКО и олеле какво стана! Мислех ,че нещата и мисленето на хората  малко са се променили ,АМА НЕ БИ!! Volvo е висок клас автомобил и се работи по него с ръкавици Big Grin и Мозък,а не опит-грешка-опит-грешка ....Приятен Ден Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)