The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Препоръчайте ми сервиз в София

#9
(09-24-2019, 06:54 PM)ivobivo Wrote: Volvo Alternative ми беше препоръчан от Роби (с него се познаваме покрай моторите) и са бивши негови колеги от Фото Мое. Определено си разбират от работата и от 2 посещения при тях научих доста неща. Имах грешка с датчик на спирачната помпа PRESSURE SENSOR p/n 30793669 и след като не стана със сваляне и почистване ми намериха два "нови" втора употреба за разумни пари и бързо оправиха нещата - вече 1000 км без проблем. Това е линка към страницата им във FB - https://www.facebook.com/VOLVOAlternative/

----

Благодаря ще ги пробвам. Те са ми последната надежда.  (сигурно защото са в Надежда Wink  )
Сервиза на Фото Мое не ми се коментира, защото за мен те са унищожители на автомобили Волво!
За другите два ще се опитам да не влизам в конкретика да не звучи като антиреклама. 
В единия - репликата  по повод на ремонт за 500 лева (само за труд) "Абе то  май не стана, ама ако пак протече ела"  е пак протече, отидох и к..р.
В другия - 
1. Майстора си изпуска тресчотката в двигателния отсек и на въпроса ми "Няма ли да вдигнем колата, за да я извадим" ми отговаря "Заеби, шефа ще купи нова"
2. Класическото обвинение, че предишен майстор счупил дадена част (трябваше да си я купя ), след което като махам кората за да извадя тресчотката, намирам и парчетата на счупената част ... На въпрос какво правят там тези парчета, след като е бил "предишния", а те са махали кората, за да работят, получих само вдигане на рамене. 
3. Блок, който си работеше и само трябваше да го профилактират, отказа 200 км. след "профилактиката", взеха ми още пари за да го оправят и сега още 2000 км след ремонта пак дава признаци на проблем ... 
---
Просто нямам думи ...
Reply



Messages In This Thread
RE: Препоръчайте ми сервиз в София - by ogo - 09-25-2019, 09:52 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)