The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся джанта за Волво-в-60 17цола 1 БР.

#1
Колеги помагайте трябва ми една джанта за V-60 2012г.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply

#2
Колега, в краен случай, ако не се намери тук ето ти една от UK - https://www.ebay.co.uk/itm/2012-VOLVO-V6...ondition=4
...ще ти стъпи около 250-260 лева с доставката и между впрочем модела ми допада много.
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#3
Благодаря колега май това ми остава като вариянт
Reply

#4
моля...според мен най-евтино ще ти дойде с uktobg.com и ако ти трябва едно рамо мога да помогна Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#5
Честно казано никога не съм поръчвал така колко време е доставката горе долу и коректни ли са
Reply

#6
Поръчал съм стотици неща от Англия и само 1 лепенка ми се е изгубила за 10 години. Ако искаш мога да ти я поръчам и ще дойде за около 10-15 дни.
Телефона ми го има в тази тема http://www.volvoclub-bg.com/forum/showth...#pid311264 - обади се и ще се разберем
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#7
Здравей колега, ако още не си намерил джанта - понеже смених на мойта V60 джантите с Р-дизайн, оригиналните джанти 17ки ми останаха в гаража не съм ги пускал за продажба, но ако искаш мога да ти ги продам. Ако решиш и снимки ще ти пратя да ги видиш, но ще ги продам всичките комплект не една по една, ако те устройва пиши.
Reply

#8
На колегата Ostilko английската джата вчера тръгна от Лондон за БГ... иначе може да сложиш една снимка и да пишеш цена за твойте, ако се намери друг мераклия Wink

Sent using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#9
(04-05-2019, 08:29 AM)boyksi Wrote: Здравей колега, ако още не си намерил джанта - понеже смених на мойта V60 джантите с Р-дизайн, оригиналните джанти 17ки ми останаха в гаража не съм ги пускал за продажба, но ако искаш мога да ти ги продам. Ако решиш и снимки ще ти пратя да ги видиш, но ще ги продам всичките комплект не една по една, ако те устройва пиши.

Здравей, джантите имат ли TPMS вентили?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)