The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Намерение за закупуване на XC90 с ръчни скорости.

#1
Здраейте колеги,

Имам намерение да си закупя въпросното Волво и мисля да отида на оглед.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=aiejk1

Какви съвети бихте ми дали, какво да гледам? Дали има някой колега, който го е огледал?

Благодаря предварително!
Reply

#2
Колеги, ако съм сгрешил мястото къде да пиша, моля Ви кажете ми. Наистина се нуждая от съвети. Благодаря Ви.
Reply

#3
(04-13-2019, 03:26 PM)Sezi Wrote: Колеги, ако съм сгрешил мястото къде да пиша, моля Ви кажете ми. Наистина се нуждая от съвети. Благодаря Ви.

Пуснал си темата в грешен раздел. Преместих я.
Reply

#4
(04-11-2019, 01:26 PM)Sezi Wrote: Здраейте колеги,

Имам намерение да си закупя въпросното Волво и мисля да отида на оглед.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=aiejk1

Какви съвети бихте ми дали, какво да гледам? Дали има някой колега, който го е огледал?

Благодаря предварително!

Двумасовия маховик, хидравличните повдигачи, прочитане с Вида. и най вече дали има и дали работи 4х4-то.
Reply

#5
Благодаря ти.
Reply

#6
Здраейте колеги,
Ще се зарадвам ако някой сподели мнение за конкретния екземпляр. Имам намерение да си закупя въпросното Волво и мисля да отида на оглед.
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...ink=aiejk1
Какви съвети бихте ми дали, какво да гледам? Дали има някой колега, който го е огледал?
Колегата Tisho ме посъветва да погледна двумасовия маховик, хидравличните повдигачи, прочитане с Вида. и най вече дали има и дали работи 4х4-то. Незнам дали ще намеря човек с който да направим прочитане с Вида.
Благодаря Ви...
Reply

#7
С този теглич внимавай със съединителя.
ex XC90
Reply

#8
Снимките са много кофти, предната броня нещо ме съмнява, отзад има пластмасовата сребриста добавка, а отпред я няма пък хрома над номера е там, може и да греша. Фаровете са обикновените, няма подгрев на седалките, долу копчетата са две(най вероятно - за сгъване на огледалата и парктроник).
GPS система за проследяване
Система за контрол на дистанцията
OFFROAD пакет
тия три неща ме съмняват
ex XC90
Reply

#9
Да обърна внимание на демфера ли? На ниски обороти дали има протропване, звуци, предърпване, как влизат скоростите...
Reply

#10
Доколкото виждам няма и Bluetooth/Handsfree. Поне не оригинално - липсва копчето отдясно на волана и съответните копчета на централната конзола.

Система за контрол на дистанцията при тази кола няма и няма как да има при никое оборудване.

Zorba, сега се загледах. Има духалки за третия ред - едното копче задължително е за тях, но ако се загледаш има копчета и вдясно от лоста. При някои така са разделени от двете страни.

От всичко видяно, стигам до извода, че е ниво "Сумум", т.е. предната броня (и фаровете) с голяма вероятност са сменени.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)