The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой с VIDA във Велико Търново?

#1
Здравейте колеги,
Карам volvo xc 90 2.4d 2004 година.
Преди 2 седмици имах проблем с халдекс модула, светеше ми грешка: break failure stop safely и на таблото ABS лампата, както и нищо по таблото не ми работи ( нито оборотомер, нито скоростомер, нито антифриз), малко преди това светна и ANTI skid service required.... с 2 думи побърка се тая кола... и съм във Велико търново едвам се дотътрих в трафика днес в авариен режим.. 
някой с VIDA във Велико Търново спешно?
Reply

#2
Ако освен това спират радио, климатик и се чуват релета около и малко над педалите проблема е CEM.
Reply

#3
Здрасти Тише, аз точно с теб се чух като бях закъсал преди 2 седмици и не можеше да запали, мисля че помниш, тогава разкачихме ABS модула и криво ляво я закарах в София в авариен режим.
Сега пробвах тая сутрин и запали, вече не ми пише break failure stop safly, но ми свети anti skid service required и transmission servise required... радиото и климатика работеха вчера, работят и днеска, не се чуват релета.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)