The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на Volvo V50

#1
Здравейте!
Отдавна съм фен на марката, карал съм няколко пъти различки модели, като ми останаха много добри впечатления, но до сега не съм имал мое Volvo. Дойде момента за покупна на кола и съм се ориентирал към модела V50. В началото се бях ориентирал към дизеловият мотор 2.0 136 коня. Харесах няколко обяви, намерих човек с диагностика и тръгнахме да ги гледаме. Останах много разочарован. Всичките коли бяха с удари (къде леки, къде сериозни с гръмнали AIR BAG), но за това не е виновна колата. Всичките имаха тръгнали DPF, някои нямаха, защото беше свален, леки проблеми с EGR, някои бяха с рециклирани дюзи и т.н. Попринцип доста скиптично съм настроен към дизеловите мотори, но се надявах да попанда на нещо читаво. Също така бях и запленен от ниския разход на този мотор и същевременно доста приличния му вървеж. Само, че си дадох сметка, че купувайки кола за около 5000 лева с потенциални ремонти за над 2000 лева идва малко доста плашещо. От друга страна в момента вече не карам чак толкова много, тъй като работното ми място не е далеч от вкъщи и икономията на дизела най-много да ми изиграе още по-лоша шега. За това се ориентирах към бензинов мотор. Отделно хора от Facebook групата ми споменаваха, че това не е истинско Volvo и ако искам да карам Volvo да си взема кола с двигател на Volvo. Искам да си взема 2.4 бензинов мотор, но като обяви в България са много малко. Ще търся и ще чакам, докато намеря, но съм решил, че това е колата която искам да карам. Може ли да ми споделите мнение относно този мотор. Има ли особена разлика между 140 и 170 коньовия мотор, защото чух, че разликата била само софтуерна? Има ли позната болка от която трябва да се пазя при избора (не, че има много избор на тези коли)?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)