The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оригинални щори за XC90

#11
Имам щори от www.carshades.co.uk, в София съм ако някои иска да ги види. Правят всичко отзад супер тъмно. И якото е, че могат да се махат и слагат по всяко време. Идват си с торбичка с цип да се съхраняват, когато не са монтирани. Заради извивките на прозореца има места с разстояние около половин сантиметър до самия прозорец, но по краищата са много плътни. Точно по мярка са за модела.
Reply

#12
(07-31-2019, 12:08 PM)stylius Wrote: Имам щори от www.carshades.co.uk, в София съм ако някои иска да ги види. Правят всичко отзад супер тъмно. И якото е, че могат да се махат и слагат по всяко време. Идват си с торбичка с цип да се съхраняват, когато не са монтирани. Заради извивките на прозореца има места с разстояние около половин сантиметър до самия прозорец, но по краищата са много плътни. Точно по мярка са за модела.

Супер, чудесна препоръка. Благодаря! Може ли да помоля само за една снимка на някоя от задните врати ако не е проблем.
Reply

#13
Ето снимки. Това е привечер, когато слънцето е странично от колата и се вижда малко повече. През деня когато слънцето е отгоре е доста по-тъмно.

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Снимка 4

Снимка 5
Reply

#14
Колега, незнайно защо не ми отваря снимките. Има ли шанс да ги качиш на друго място или да ти пратя на ЛС мейл. Благодаря предварително!
Reply

#15
Дай email, че нямам къде другаде да ги кача. Не знам защо не ти се отварят, не иска логин в Google или нещо таков.
Reply

#16
И аз не ги отварям.
Качи ги тук в форума.
Reply

#17
Ето ги.

                   
Reply

#18
Супер, много благодаря! Доста плътно покриват, и щом казваш, че вършат работа - прекрасно. Мисля, че намерих решението. Още веднъж благодарности на колегата.
Reply

#19
Много ми е интересно колегата дали си ги е купил тея щори. И щорите са само на задните врати ,или има и на задния прозорец и тея двата в багажника!
[Image: ab286199.gif]VOLVO XC90 4.4 V8
Reply

#20
Ако въпроса е към мен - все още не съм ги купил, но затъмних стъклата. Тъй като сега няма кой знае колко силно слънце, не са ми и толко належащи, но напролет подозирам, че ще стигна и до покупката.

В сайта, който е дал колегата има и двата варианта (само за задните врати и пълен комплект).
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)