The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оригинални щори за XC90

#21
Сега е момента, има голямо намаление до 02.12 заради черния петък
Reply

#22
Много благодаря за подсказката ц черния петък. Възползвах се и вече са поръчани, чакам доставка Wink
Reply

#23
И аз мисля да намажа от черния петък. Първия които си ги монтира да качи снимки.
[Image: ab286199.gif]VOLVO XC90 4.4 V8
Reply

#24
Не можах да се сдържа и аз. Big Grin
Reply

#25
Хайде след 10-тина дни ще наводним със снимки на щори в средата на зимата. Big Grin
Reply

#26
Погледни си статуса на поръчката при мен е (Waiting for stock)
Отделно няма България в списъка им. Звънях им и ги питах и някакъв ми обяви гордо по телефона 50 паунда само за транспорт + това което си купя. Дадох им адрес на гъбата в UK, щял да е безплатен транспорта до там. 
Дума не обелват, че чудото е out of stock...
Нищо де платих им през пейпал, така, че ако шикалкавят имам начин да си взема парите обратно.
Reply

#27
На мен ми канцелираха порьчката и ми искаха 21 евро до германия, ама нещо не им е наред сайта . Платих нормално през кредитна карта и после след 2 дена казаха ,че моята банка ми била спряла картата ама видиш ли можел съм да платя през пейпал. Само дето нямам проблеми с банката и сзм плащал кьде ли не по света с тая кредитна карта. Нищо оня ден видях едни щори на друга фирма на половината цена, ще ги тьрся в нета да видим за какво иде реч.
[Image: ab286199.gif]VOLVO XC90 4.4 V8
Reply

#28
Да се поправя 21 паунда не евро.
[Image: ab286199.gif]VOLVO XC90 4.4 V8
Reply

#29
Аз директно дадох адрес за получаване в Англия, защото видях, че до БГ доставката беше споменатите 50 евро и платих през пейпал. Към момента изглежда всичко да е точно. Да видим какво ще излезе в крайна сметка.
Reply

#30
Преди малко гледах - камиона на Гъбата пристига днес вечерта. Би трябвало да мога да ги взема другата седмица.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)