The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Къде да се съберем на 14ти октомври?
You do not have permission to vote in this poll.
1.Сентрал парк - младежки хълм
0%
0 0%
2.На реката под рест."Явора"-с.Първенец
0%
0 0%
3.Друго место (дайте предложения)
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА в ПЛОВДИВ 14 октомври

#21
Tony Wolf Wrote:Апропо Роко и Вили не се помайвайте, ами се присъединете към пловдивската среща на 14-ти!!!!

Давам един глас в подкрепа на предложението !!!!!!!
И не само те двамата!
И от други краища на България да заповядат!
Дето се вика - фенове на Волво - присъединявайте се Big Grin
Reply

#22
Tony Wolf Wrote:Апропо Роко и Вили не се помайвайте, ами се присъединете към пловдивската среща на 14-ти!!!!

Давам един глас в подкрепа на предложението !!!!!!!
И не само те двамата!
И от други краища на България да заповядат!
Дето се вика - фенове на Волво - присъединявайте се Big Grin
Reply

#23
Ето с моя глас изравних ме Smile цялата бублика е на крака и от единия край на терена сектор А викат сентрал парк ккккккк отва к отеква обаче и сектов Б не си поплюва и с мощно изригване се чува РЕКАТА ... РЕКАТА . (замечтано гледам през прозореца, сутрешното слънце гали брадясалото ми лице ) ... Това е за друга тема (поезията) ама в изблици на шекспировизъм написах това.
сега сериозно по темата
всичко предложено е супер
за реката ще е нужно единствено хубаво време. нали се сещате че ако вали или е скапано времето какъв пикник ще стане. ще си стоим по колите и ще си викаме през прозорците а на който му е студено ще комуникира чрез GSM.
за ресторанта - там вече ни знаят а и гарсона е фен на volvo и кара доколкото помня v 40 така че ... аз съм за за кадето кажете. най-лесно ми е да взема барбекюто в колата едно две чувалчета дървени въглища и пържолки разбира се защото корени ли ще печем и да поемаме нанякаде.
Reply

#24
Ето с моя глас изравних ме Smile цялата бублика е на крака и от единия край на терена сектор А викат сентрал парк ккккккк отва к отеква обаче и сектов Б не си поплюва и с мощно изригване се чува РЕКАТА ... РЕКАТА . (замечтано гледам през прозореца, сутрешното слънце гали брадясалото ми лице ) ... Това е за друга тема (поезията) ама в изблици на шекспировизъм написах това.
сега сериозно по темата
всичко предложено е супер
за реката ще е нужно единствено хубаво време. нали се сещате че ако вали или е скапано времето какъв пикник ще стане. ще си стоим по колите и ще си викаме през прозорците а на който му е студено ще комуникира чрез GSM.
за ресторанта - там вече ни знаят а и гарсона е фен на volvo и кара доколкото помня v 40 така че ... аз съм за за кадето кажете. най-лесно ми е да взема барбекюто в колата едно две чувалчета дървени въглища и пържолки разбира се защото корени ли ще печем и да поемаме нанякаде.
Reply

#25
И ДА МЕ ПРОЩАВАТЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ
ТАКА СЕ БЯХ ОПИЯНИЛ ОТ МОМЕНТНОТО ВДЪХНОВЕНИЕ, ЧЕ САМО Я НАПИСАХ БЕЗ Я ПРЕГЛЕДАМ И Я КАЧИХ
( ТОЙ КРАЛЯ ТОЛКОВА МОЖЕ) Confusedhock: опс нестреляй те!!! Smile :partyman:
оле мила майчице каква среща се задава ...
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#26
И ДА МЕ ПРОЩАВАТЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ
ТАКА СЕ БЯХ ОПИЯНИЛ ОТ МОМЕНТНОТО ВДЪХНОВЕНИЕ, ЧЕ САМО Я НАПИСАХ БЕЗ Я ПРЕГЛЕДАМ И Я КАЧИХ
( ТОЙ КРАЛЯ ТОЛКОВА МОЖЕ) Confusedhock: опс нестреляй те!!! Smile :partyman:
оле мила майчице каква среща се задава ...
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#27
за 14 имам нещо предвид /лично/ но ако не стане идвам да участвам на пловдивското "волво шоу". особено ми хареса идеята да се метне едно BBQ с разните му там принадлежности и ако вали хайде у кръчмето. само че Пловдив не ми е много ясен. знам само как да стигна до бившия бул. Л.Димитрова /даже не му знам сегашното име/. та ще помоля за по обстойна карта ако ще идвам /което ще стане ясно в сряда/.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#28
за 14 имам нещо предвид /лично/ но ако не стане идвам да участвам на пловдивското "волво шоу". особено ми хареса идеята да се метне едно BBQ с разните му там принадлежности и ако вали хайде у кръчмето. само че Пловдив не ми е много ясен. знам само как да стигна до бившия бул. Л.Димитрова /даже не му знам сегашното име/. та ще помоля за по обстойна карта ако ще идвам /което ще стане ясно в сряда/.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#29
Ти не бери грижа, само кажи, че ще дойдеш, ще те вземем с ескорт!
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#30
Ти не бери грижа, само кажи, че ще дойдеш, ще те вземем с ескорт!
Only the Best is good enough - YES!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)