The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фенско-ЧЛЕНСКИ подсказки към УС...

#1
Понеже ОС... отмина,
в смисъл и до тоалетната ходих ... и водата отнесе дори това дето хапнах и пийнах на вечерята след ОС-то, :oops:
... реших да отворя една тема за
Фенско-ЧЛЕНСКИ подсказки към УС!

Тук може да става дума за всичко що е от компетенцията на УС
/например: "умната" или "русата" да я подкараме/ ...
и разбира се и с неща дето не са от нашата компетенция, ама може нещо да помогнем ...
/пак пример: да ти дойде Арменския поп на гости на курбана дето ще правиш,
по повод това, че си бил учасник в ПТП и само защото си карал ВОЛВО, нещата са се разминали благоприятно
и имаш ДА ДАВАШ Курбан!!!/


Ето и снимката на ОС - ПЪЛНОМОЩНИЦИТЕ, които ще се опитват да врътнат следващите две години - разни врътки за ВАС!

И не забравяйте и тези там ... двамата, дето са "зад завесата"!!! :twisted:

П.П. Тези, дето не са на снимката, но са на сцената макар и задкулисно ... знаете,
там в дъното, в дясно - няма да ги споменавам!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#2
Понеже ОС... отмина,
в смисъл и до тоалетната ходих ... и водата отнесе дори това дето хапнах и пийнах на вечерята след ОС-то, :oops:
... реших да отворя една тема за
Фенско-ЧЛЕНСКИ подсказки към УС!

Тук може да става дума за всичко що е от компетенцията на УС
/например: "умната" или "русата" да я подкараме/ ...
и разбира се и с неща дето не са от нашата компетенция, ама може нещо да помогнем ...
/пак пример: да ти дойде Арменския поп на гости на курбана дето ще правиш,
по повод това, че си бил учасник в ПТП и само защото си карал ВОЛВО, нещата са се разминали благоприятно
и имаш ДА ДАВАШ Курбан!!!/


Ето и снимката на ОС - ПЪЛНОМОЩНИЦИТЕ, които ще се опитват да врътнат следващите две години - разни врътки за ВАС!

И не забравяйте и тези там ... двамата, дето са "зад завесата"!!! :twisted:

П.П. Тези, дето не са на снимката, но са на сцената макар и задкулисно ... знаете,
там в дъното, в дясно - няма да ги споменавам!


Attached Files Thumbnail(s)
   
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#3
BOYCH Wrote:/например: "умната" или "русата" да я подкараме/ ...
и разбира се и с неща дето не са от нашата компетенция, ама може нещо да помогнем ...
Идеално си се сетил, ама тука ли да е темата в срещи се чудех:roll:.
Айде да не сме толкова подредени, ама да се вижда от всички, идейки разни.. Русата? :roll: ъъъъ, това ще е проблемBig Grin

BOYCH Wrote:И не забравяйте и тези там ... двамата, дето са "зад завесата"!!! :twisted:

П.П. Тези, дето не са на снимката, но са на сцената макар и задкулисно ... знаете,
там в дъното, в дясно - няма да ги споменавам!


Бе как да ги забравяме, ех таз конспирация Big Grin Big Grin

П.П. А, да коректно би било както има вече под никовете на УС че са членове на УС, така и под моя да го има това, щото аз сега съм ЧЛЕН - така с председателя е заблуждаващо.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#4
BOYCH Wrote:/например: "умната" или "русата" да я подкараме/ ...
и разбира се и с неща дето не са от нашата компетенция, ама може нещо да помогнем ...
Идеално си се сетил, ама тука ли да е темата в срещи се чудех:roll:.
Айде да не сме толкова подредени, ама да се вижда от всички, идейки разни.. Русата? :roll: ъъъъ, това ще е проблемBig Grin

BOYCH Wrote:И не забравяйте и тези там ... двамата, дето са "зад завесата"!!! :twisted:

П.П. Тези, дето не са на снимката, но са на сцената макар и задкулисно ... знаете,
там в дъното, в дясно - няма да ги споменавам!


Бе как да ги забравяме, ех таз конспирация Big Grin Big Grin

П.П. А, да коректно би било както има вече под никовете на УС че са членове на УС, така и под моя да го има това, щото аз сега съм ЧЛЕН - така с председателя е заблуждаващо.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#5
Хайде едно мненийце и от мен :wink: .

1. Аз лично си мислех за постване на Протокол/че/ от ОС... Какво се реши, как и т.н.

2. Rokoko спомена в една друга тема за срока за избор на нов Председател. Чакаме име.

3.
"Благотворителна дейност
Решение на УС от 17.12.06 г.
3.1. За всяка национална среща на Клуба да бъде организирана кампания с благотворителна цел за подпомагане на дом за деца в неравностойно социално положение. Домовете ще бъдат избирани с допълнително решение на УС съобразно с региона и селището, в което ще се проведе националната среща."

Дали няма да е по-добре, ако не се говори за национална среща, а за всяка среща на клубарите. Т.е. събират се колегите в София, Пловдив, Варна и т.н.... Та, ако се започне от тези срещи със закръглянията в сметката (от кръчмата), а ако има и нарочна "урна", според мен "по-безболезнено" ще минава, а и сумичката ще набъбва (да не забравяме, че има и нарочна кутийка в "щаба"). Като това не означава, че не трябва да има и нарочни теми във форума. А за това от кой регион да е съответния дом за деца, остава "Седморката" да реши.

Мисли едни...
Safety First!
Reply

#6
Хайде едно мненийце и от мен :wink: .

1. Аз лично си мислех за постване на Протокол/че/ от ОС... Какво се реши, как и т.н.

2. Rokoko спомена в една друга тема за срока за избор на нов Председател. Чакаме име.

3.
"Благотворителна дейност
Решение на УС от 17.12.06 г.
3.1. За всяка национална среща на Клуба да бъде организирана кампания с благотворителна цел за подпомагане на дом за деца в неравностойно социално положение. Домовете ще бъдат избирани с допълнително решение на УС съобразно с региона и селището, в което ще се проведе националната среща."

Дали няма да е по-добре, ако не се говори за национална среща, а за всяка среща на клубарите. Т.е. събират се колегите в София, Пловдив, Варна и т.н.... Та, ако се започне от тези срещи със закръглянията в сметката (от кръчмата), а ако има и нарочна "урна", според мен "по-безболезнено" ще минава, а и сумичката ще набъбва (да не забравяме, че има и нарочна кутийка в "щаба"). Като това не означава, че не трябва да има и нарочни теми във форума. А за това от кой регион да е съответния дом за деца, остава "Седморката" да реши.

Мисли едни...
Safety First!
Reply

#7
имаше филм такъв - ВЕЛИКОЛЕПНАТА СЕДМОРКА :lol:
Reply

#8
имаше филм такъв - ВЕЛИКОЛЕПНАТА СЕДМОРКА :lol:
Reply

#9
Абе... гледам ги тея от снимчицата и си мисля:
Кви ли ще ги дробат в УС-то толкова ...
Ще избират разни ... длъжности и отговорници ... ще измислят нови глупости ...
Е, и гледам от ляво на дясно примерно за ПРЕДСЕДАТЕЛ на Клуба ...

Тоя първия ... той има забрана по Закон да е такъв ... защото е адвокатин и него не го гледаме въобще значи! Ще дава обаче "вътрешни" съвети на този отзад ... дето ще действа задкулисно по правната част :wink:

Тая втората ... Абе тя не беше ли председател?! Справяше ли се? ...
Нямате думи, нали ... Значи се справяше?! Ами да вземем да си я преизберем. Брюнетка ... значи простотии няма да прави. Харесахте ли си я?! О.К! Big Grin

Малко да сменим и да разбъркаме нещата, а?! Щото така подред ... Ми за касиер да видиме ... От дясно на ляво ...

Тоя първия от дясно - младок ... няма да лъже, ще тича на ляво на дясно да събира пари за клуба ... И да ги харчи! Абе не беше ли той касиера и до сега ... Е начи се е наГепил до сега ... и няма да краде, а?! Щото ако изберем друг ... сега тепърва да гепи ... лошо. Да е откраднал нещо ... Кво купил си Волво... :!: ... става значи! Добре, О.К. :lol:

Ето от обратната страна тръгна гладко ... да продължим от дясно на ляво...
Втория - да завежда връзки със сервизи, отстъпки и безплатни Фатки за Клуба ... Абе нещо като технически Директор и контакти в София... О.К. Пък и дърто куче е гледам ... значи от далече ще надушва хубавите неща ... За Клуба де! О.К. Значи завежда Столичните ... западен образец КУПОНИ!
Какви ли ... абе тея дето ... някои гладен си отива ... :roll:

Третия - Техничарче, Аверче ... Също ще завежда Техническата част
... и Клубните морски проекти от ТРЕТИ вид ... Купони по морето ... ангажиране на Клубни плажни ивици ... както и поправки под вода ...
Значи трябва да цепнем ... технически България на няколко парчета ...
Цепваме България на Залезна и Изгревна и последния върти Изгревната, а предния Залезната част. Става нали?! О.К.

А Планините и Горите на кой ги оставяме ... Как на кой - та тоя Горския разбойник с брадата ... И той е техничарче ... значи и горите са обезпечени със срещи от Трети вид... Това курбани, ядене на телета, волове, магарета ... и всичко дето става "технически" за цър-пър... на горска полянка! Значи и той е оноден ... О.К.! Smile

А какво става с жените бе?! Кой ще обезпечи жените ... при срещите от ТРЕТИ вид?
Как кой ... Това охиленото момиче с ГОЛЕМИТЕ ... очи!
Да специалните връзки с фенките и клубарките както и снимки на всеки фен поне с по една фенка ... докато си правят неприлични предложения ... Обезпечено е!

А и одзад онова русичкото ... да бе онова младичкото :wink: задкулисно ще води записки за всичко! И знамена, шапки и бельо ще раздава на отличилите се в многобоя ...

А с останалата работа ли ... кой ще се занимава -
То е ясно - ще наемаме външни експерти! :twisted:

Да... такива мисли ме налегнаха ... докато ги гледам тея от ...
Седморката на Волво-Клуб ...



К'о ше кажете и ше добавите Вие...?
Айде че ще ми истине кафето...
/така се казва вече като ще ти се стопли ракията/ :?
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#10
Абе... гледам ги тея от снимчицата и си мисля:
Кви ли ще ги дробат в УС-то толкова ...
Ще избират разни ... длъжности и отговорници ... ще измислят нови глупости ...
Е, и гледам от ляво на дясно примерно за ПРЕДСЕДАТЕЛ на Клуба ...

Тоя първия ... той има забрана по Закон да е такъв ... защото е адвокатин и него не го гледаме въобще значи! Ще дава обаче "вътрешни" съвети на този отзад ... дето ще действа задкулисно по правната част :wink:

Тая втората ... Абе тя не беше ли председател?! Справяше ли се? ...
Нямате думи, нали ... Значи се справяше?! Ами да вземем да си я преизберем. Брюнетка ... значи простотии няма да прави. Харесахте ли си я?! О.К! Big Grin

Малко да сменим и да разбъркаме нещата, а?! Щото така подред ... Ми за касиер да видиме ... От дясно на ляво ...

Тоя първия от дясно - младок ... няма да лъже, ще тича на ляво на дясно да събира пари за клуба ... И да ги харчи! Абе не беше ли той касиера и до сега ... Е начи се е наГепил до сега ... и няма да краде, а?! Щото ако изберем друг ... сега тепърва да гепи ... лошо. Да е откраднал нещо ... Кво купил си Волво... :!: ... става значи! Добре, О.К. :lol:

Ето от обратната страна тръгна гладко ... да продължим от дясно на ляво...
Втория - да завежда връзки със сервизи, отстъпки и безплатни Фатки за Клуба ... Абе нещо като технически Директор и контакти в София... О.К. Пък и дърто куче е гледам ... значи от далече ще надушва хубавите неща ... За Клуба де! О.К. Значи завежда Столичните ... западен образец КУПОНИ!
Какви ли ... абе тея дето ... някои гладен си отива ... :roll:

Третия - Техничарче, Аверче ... Също ще завежда Техническата част
... и Клубните морски проекти от ТРЕТИ вид ... Купони по морето ... ангажиране на Клубни плажни ивици ... както и поправки под вода ...
Значи трябва да цепнем ... технически България на няколко парчета ...
Цепваме България на Залезна и Изгревна и последния върти Изгревната, а предния Залезната част. Става нали?! О.К.

А Планините и Горите на кой ги оставяме ... Как на кой - та тоя Горския разбойник с брадата ... И той е техничарче ... значи и горите са обезпечени със срещи от Трети вид... Това курбани, ядене на телета, волове, магарета ... и всичко дето става "технически" за цър-пър... на горска полянка! Значи и той е оноден ... О.К.! Smile

А какво става с жените бе?! Кой ще обезпечи жените ... при срещите от ТРЕТИ вид?
Как кой ... Това охиленото момиче с ГОЛЕМИТЕ ... очи!
Да специалните връзки с фенките и клубарките както и снимки на всеки фен поне с по една фенка ... докато си правят неприлични предложения ... Обезпечено е!

А и одзад онова русичкото ... да бе онова младичкото :wink: задкулисно ще води записки за всичко! И знамена, шапки и бельо ще раздава на отличилите се в многобоя ...

А с останалата работа ли ... кой ще се занимава -
То е ясно - ще наемаме външни експерти! :twisted:

Да... такива мисли ме налегнаха ... докато ги гледам тея от ...
Седморката на Волво-Клуб ...



К'о ше кажете и ше добавите Вие...?
Айде че ще ми истине кафето...
/така се казва вече като ще ти се стопли ракията/ :?
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)