The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фенско-ЧЛЕНСКИ подсказки към УС...

#11
ааа тия да ги немаме, за всекиго по нещо а ти бегаш от отговорност, ама нали съм добър човек(даже съм ларж) ще ти отстъпя моята длъжност, та да не те е срам като идваш на срещите на УС че нищо не вършиш :twisted:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#12
ааа тия да ги немаме, за всекиго по нещо а ти бегаш от отговорност, ама нали съм добър човек(даже съм ларж) ще ти отстъпя моята длъжност, та да не те е срам като идваш на срещите на УС че нищо не вършиш :twisted:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#13
Здравейте!

От известно време коментираме с някои клубари преди и по повод проведената национална среща:

Много ми е интересно колко леки автомобили Волво има регистрирани в България. Освен общата бройка и бройките и разпределението им по модели и по области.

Та си мислех - дали да не направим /Председателя, УС/ едно официално писмено запитване до МВР - НС "Полиция", Дирекция "Пътна полиция": "Добър ден, добър ден ...! Ние сме Волво клуб България и искаме да получим представа за нашата представителност. За целта ни е необходима информация ... Колко леки автомобили Волво има регистрирани в България, какво е тяхното разпределение по области, ... и т.н."

Как мислите дали ще се запънат да ни отговорят? Имат цялата информация, просто трябва да я сортират по зададените от нас критерии и да ни я изпратят?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#14
Здравейте!

От известно време коментираме с някои клубари преди и по повод проведената национална среща:

Много ми е интересно колко леки автомобили Волво има регистрирани в България. Освен общата бройка и бройките и разпределението им по модели и по области.

Та си мислех - дали да не направим /Председателя, УС/ едно официално писмено запитване до МВР - НС "Полиция", Дирекция "Пътна полиция": "Добър ден, добър ден ...! Ние сме Волво клуб България и искаме да получим представа за нашата представителност. За целта ни е необходима информация ... Колко леки автомобили Волво има регистрирани в България, какво е тяхното разпределение по области, ... и т.н."

Как мислите дали ще се запънат да ни отговорят? Имат цялата информация, просто трябва да я сортират по зададените от нас критерии и да ни я изпратят?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#15
И на мене тука ми мирише на "бегане по тъча".
Бате Бойко, като един истински "Бате Бойко" намери на всички работа, освен на себе си. :lol:
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#16
И на мене тука ми мирише на "бегане по тъча".
Бате Бойко, като един истински "Бате Бойко" намери на всички работа, освен на себе си. :lol:
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#17
Tony Wolf Wrote:И на мене тука ми мирише на "бегане по тъча".
Бате Бойко, като един истински "Бате Бойко" намери на всички работа, освен на себе си. :lol:
Той шефа е за това, да делегира права, ама тоя път не е познал, назначавам го за главен юрист-консулт на клуба Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#18
Tony Wolf Wrote:И на мене тука ми мирише на "бегане по тъча".
Бате Бойко, като един истински "Бате Бойко" намери на всички работа, освен на себе си. :lol:
Той шефа е за това, да делегира права, ама тоя път не е познал, назначавам го за главен юрист-консулт на клуба Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#19
Чакам, значи да измислите нещто /като направление/ докато съм на семинар. Да не се бутам аз... :wink:

Гледам, вече има предложение за ... страничен съдия!

Quote:Tony Wolf :
И на мене тука ми мирише на "бегане по тъча".

Може ...

Може от време на време и ... централен съдия да играя /ако има дупка/ ... Няма само по тъча да тичам, я :twisted:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#20
Чакам, значи да измислите нещто /като направление/ докато съм на семинар. Да не се бутам аз... :wink:

Гледам, вече има предложение за ... страничен съдия!

Quote:Tony Wolf :
И на мене тука ми мирише на "бегане по тъча".

Може ...

Може от време на време и ... централен съдия да играя /ако има дупка/ ... Няма само по тъча да тичам, я :twisted:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)