The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
И аз да се похваля с VOLVO XC 60

#11
Ааааа ,ясно.Камерата значи си е добре  Smile .
А как да остана през деня само на "дневни" светлини???
Може би с посещение в МП ?
Reply

#12
И има ли вероятност на моята кола ,да не може да се провери нивото на маслото на дисплея??? 
А за температурата??
И с натиснат и без натиснат педал , меню за маслото не излиза. Angry
Reply

#13
За нивото на маслото на дисплея се показва съобщение от сорта Лоу ойл левърл, адд 0,5 литрес.
Относно температурите - няма никакви показания. Ники Доб твърди, че за сега не можа да ги покаже. В-дивижън казват, че не могат да пишат на двата дисплея на контролното табло и единственият вариант е този: https://www.v-division.com/xc60-2009-201...n-extender
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#14
(07-14-2019, 01:52 PM)kireto1 Wrote: Ааааа ,ясно.Камерата значи си е добре  Smile .
А как да остана през деня само на "дневни" светлини???
Може би с посещение в МП ?

По-добре не я оставяй само с дневни - бг катаджията не ги разбира тия концепции, идват му сложнички. Като човек, с фиш за без светлини на автомобил, на който не могат да се изключат светлините го казвам  Dodgy
Reply

#15
По-добре не я оставяй само с дневни - бг катаджията не ги разбира тия концепции, идват му сложнички. Като човек, с фиш за без светлини на автомобил, на който не могат да се изключат светлините го казвам  Dodgy

Ти сега ме притесни.От Мото-Пфое ми казаха че и моите не могат да се изключат.
Да очаквам ли скоро и аз ФИШ.  Smile Big Grin Smile
А за проверката на маслото.Натискаш и задържаш копчето за палене ,без да натискаш педалите,и после от врътката която е на мигачите следва:
   Среден разход на гориво.
   Моментен разход.
   Колко километра можеш да изминеш с горивото в резервоара.
   И ниво на маслото.
При запален двигател ,опцията за маслото я няма.
Reply

#16
Къде са "дневните светлини"?
Долу ниско в двата края на бронята - това са дневни светлини и работят като такива. Но ако въпросното нещо е до фаровете(между фаровете и решетката) - това не са дневни светлини. Светят си с фаровете. Нещо като габарити.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)