The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кой иска Haynes Volvo 850 като pdf.

#1
Ръководството е за моделите от '92 до '96 като не покрива дизеловите модели.
Файла е ~43MB, мога да го разцепя и да го пратя по e-mail на който иска.

!-------------ЕДИТ-------------!от съмуан

Ето го като уеб вариант за разглеждане:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/850/">http://volvoclub-bg.com/850/</a><!-- m -->

Скоро ще го кача и на пдф формат. Съжалявам за закъснението - просто бях забравил :oops:
Reply

#2
Dumfree Wrote:Ръководството е за моделите от '92 до '96 като не покрива дизеловите модели.
Файла е ~43MB, мога да го разцепя и да го пратя по e-mail на който иска.

Опитай да го качиш тук -> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/component/option,com_remository/Itemid,37/">http://www.volvoclub-bg.com/component/o ... Itemid,37/</a><!-- m -->

Ще е много по-лесно достъпно. Не забравяй да напишеш добро описание и задължително когато започне качването не цъкай рефреш на страницата. Предполагам, че за около час и половина ще се качат тези 43 МБ.

Ако не ти се занимава - прати ги на michmana @Т gmail.com
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#3
Аз искам, имейла съм го писал при регистрацията но все пак <!-- e --><a href="mailto:alexei_pl@yahoo.com">alexei_pl@yahoo.com</a><!-- e -->. Aз имам книжки за 240 и 740 но ми се струва доста хамалогия да ги снимам страница по страница и да ги кача тук няма ли по пинизчийски вариант?
SAXON
Reply

#4
Имай си ги за 240 и 740.
То аз вече понасъбрах доста файлове за 740 - за какво ли не, на англииски и руски.
Ако в книгата е същото което го имам като файлове ....... ще ти ги дам.
Но незнам какво има в тези книги.
Инак може да ги снимам и на диск да ги кача и който иска да му се даде.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
Dumfree, голямо мерси :wink: за ръководството, в момента го дърпам от мейла.
Относно предложението за темата - много добра идея даже мисля че трябва да изглежда като темата на ефри за магазините и сервизите, аз имам само VADIS но не мога да го инсталирам защото нямам място на диска и съответно не знам дали е читав - дръпнах го от мулето.
SAXON
Reply

#6
Efri 740 Wrote:Имай си ги за 240 и 740.
То аз вече понасъбрах доста файлове за 740 - за какво ли не, на англииски и руски.
Ако в книгата е същото което го имам като файлове ....... ще ти ги дам.
Но незнам какво има в тези книги.
Инак може да ги снимам и на диск да ги кача и който иска да му се даде.
Еми в книгите има обяснение за ремонт на колите, няма начин да знам дали е същото като в твоите файлове Confusedad7:
SAXON
Reply

#7
@alex
VADIS-а като се инсталира иска съвсем малко място - около 50MB, останалото го чете от DVD-то, в случая при мен от DaemonTools.
Reply

#8
Dumfree Wrote:Ръководството е за моделите от '92 до '96 като не покрива дизеловите модели.
Файла е ~43MB, мога да го разцепя и да го пратя по e-mail на който иска.
прати моля на адрез <!-- e --><a href="mailto:ivan.tonev@abv.bg">ivan.tonev@abv.bg</a><!-- e -->
Reply

#9
и на мен моля /vegas_s2hotmail.com/ слагам 2 вместо @ заради спамовете.
Предварително благодаря
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#10
alex Wrote:Аз искам, имейла съм го писал при регистрацията но все пак <!-- e --><a href="mailto:alexei_pl@yahoo.com">alexei_pl@yahoo.com</a><!-- e -->. Aз имам книжки за 240 и 740 но ми се струва доста хамалогия да ги снимам страница по страница и да ги кача тук няма ли по пинизчийски вариант?

На англииски ли е при теб?
Тия дни разгледах какво имам ама за ремонти по ходовата нямам инфо.
Явно ще трябва да ........ да ги преснимам - ако го дадеш за 740.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)