The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кой иска Haynes Volvo 850 като pdf.

#11
Dumfree пусни 5 фаил на друг маил (igor2plovdiv.techno-link.com) че хотмаила реве че е вирус
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#12
Efri 740 Wrote:
alex Wrote:Аз искам, имейла съм го писал при регистрацията но все пак <!-- e --><a href="mailto:alexei_pl@yahoo.com">alexei_pl@yahoo.com</a><!-- e -->. Aз имам книжки за 240 и 740 но ми се струва доста хамалогия да ги снимам страница по страница и да ги кача тук няма ли по пинизчийски вариант?

На англииски ли е при теб?
Тия дни разгледах какво имам ама за ремонти по ходовата нямам инфо.
Явно ще трябва да ........ да ги преснимам - ако го дадеш за 740.

На английски е, давам ама съм майна(от Пловдив) и незнам как да стане. За срещите в София нямам финансова възможност. Може да опитам на скенер за ходовата част.
SAXON
Reply

#13
Ще го мислим.
За сега задръж топката за мен. Днес бях по Пловдивско!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#14
преди срещите преглеждайте темите или си водете бележки Big Grin , аз вече два пъти бях до софия и можех да бъда куриер за разни джунджуриики
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
Dumfree Wrote:Ръководството е за моделите от '92 до '96 като не покрива дизеловите модели.
Файла е ~43MB, мога да го разцепя и да го пратя по e-mail на който иска.
Давай го на <!-- e --><a href="mailto:vladislav.spassov@gmail.com">vladislav.spassov@gmail.com</a><!-- e --> Smile
Reply

#16
Ако може и на мен
<!-- e --><a href="mailto:Slavi_Shishkov@Dir.bg">Slavi_Shishkov@Dir.bg</a><!-- e -->
Волво 460 `95 2.0 MPI
Reply

#17
Dumfree Wrote:Ръководството е за моделите от '92 до '96 като не покрива дизеловите модели.
Файла е ~43MB, мога да го разцепя и да го пратя по e-mail на който иска.
Ако можеш пусни го и на мен на <!-- e --><a href="mailto:parasarev@abv.bg">parasarev@abv.bg</a><!-- e --> Благодаря прадварително!!!
Reply

#18
Ето го като уеб вариант за разглеждане:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/850/">http://volvoclub-bg.com/850/</a><!-- m -->

Скоро ще го кача и на пдф формат. Съжалявам за закъснението - просто бях забравил :oops:
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#19
А кога кога горе долу и от къде ще може да го свалим.
Надявам се, че не нахалствам :wink:
Reply

#20
Me4ok Wrote:А кога кога горе долу и от къде ще може да го свалим.
Надявам се, че не нахалствам :wink:

Отвори пак линк-а за HTML версията на PDF-a. Горе има надпис "DOWNLOAD" - цъкаш на него и сваляш файла.

П.П.естествено, че не нахалстваш, защото съм обещал. По-добре ми напомняйте, защото огрявам на доста места и ми изпушва каската => случва се да пропусна нещо, което съм обещал.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)