The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V50 избор на вътрешен маншон

#1
Здравейте колеги !Трябва да сменям маншон на вътрешното каре от дясно. В магазина за части по рама излязоха два вида маншони с различни размери. Единият е наличен , а другият не могат да ми го доставят. Някой дали има представа кой маншон е подходящия за моят автомобил. Това са двата продуктови номера, които излизат по рама : 31256013 ; 31256017 . Автомобилът е Volvo V50 2.4 i , 140к.с , автоматик. 2009г. Ако някой може да ми помогне много ще съм му благодарен. От В.Търново съм.
Reply

#2
На този сайт си попълни данните и разгледай: http://carcats.ru/
Reply

#3
Благодаря! Нещо не мога да се справя. Незнам точно къде да търся ама ще ровя още
Reply

#4
Здравей колега, миналата седмица сменях и двата вътрешни маншона, ако са същите като при 2.0 D да знаеш, че не са стандартни, от вътре има нещо като 4 броя гумени зъба, така ми обясни майстора и ми показа старите, не са скъпи по 20 лева бройката.
Reply

#5
Здравей колега! Не, не са същите като за дизела. Тия са си на волво и пак не са скъпи -22лв са. Въпросът е,че са два вида и трябва да се види кой от двата вида е защото са с различен размер.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)