The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съединител S60 D5 120kw 2002 - малко инфо

#11
Извинение за късния отговор.Но по ред причини нямах възможност да пиша по-рано.
След демонтаж на с.к. Лагер-Помпата е започнала да изпуска течност и поради тази причина педала е "потънал",силно износване на феродовия диск,както и следи от буксуване на притискателния диск.И черешката на тортата е че маховика има както и аксиален така и радиален луфт или просто казано е разбит.
Така или иначе няма как да знам на какви "реални" километри е колата,но от както е при мен имам изминати 92 хил. та решението е тотална подмяна на възела.
За съжаление сумата никак не е малка за нашия стандарт,но пък удоволствието да се шофира самия автомобил е по-голямо.
Както писа колегата j-ikata имаше омаслено м/у двигателя и с.к.

ПС- По време на разглобяването се установи и износен(напукан) маркуч м/у компресора на климатика и радиатора,та се наложи и неговата подмяна.За съжаление в МП нямаха наличен и се наложи да се доверя на такъв втора у-ба ама от по-нова годинка от моя.
Ако някой го интересува номера на маркуча е 9166295 на цена 306лв.но под друг номер(ама не ми казаха какъв е) и доставка до 10 работни дни.
[Image: ab284934.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)