The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инсталиране на Vida Dice 2014

#71
Тишка, въпросът ми изхожда от VBox-a. Ако ръгнеш мултиплексора в USB 3, не работи. Знам, че когато у-вото е 2.0 стандарт.. ако го ръгнеш в 3ка, то просто няма да достигне скоростта на трансфер която е достижима при 3.0, иначе ще работи. Просто VB прави драми с това и исках да разбера при истинска инстлация без виртуалки, дали няма да стане гредЪ. Wink
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#72
(11-01-2019, 08:54 AM)iago Wrote: Тишка, въпросът ми изхожда от VBox-a. Ако ръгнеш мултиплексора в USB 3, не работи. Знам, че когато у-вото е 2.0 стандарт.. ако го ръгнеш в 3ка, то просто няма да достигне скоростта на трансфер която е достижима при 3.0, иначе ще работи. Просто VB прави драми с това и исках да разбера при истинска инстлация без виртуалки, дали няма да стане гредЪ. Wink


Да де, това имах и аз в предвид - софтуерен проблем. USB2 и USB 3 са коренно различни като хардуер, за да има съвместимост ги има и двете по буксите. При USB2 комуникацията е по две жици - двупосочно. За това и скоростта му е такава. USB3 има две диферинциални двойки - по една в посока, различен хардуер и за сега го докарва до към 5 гигабита. Пробвай да смениш на виртуалката драйверите.
Reply

#73
А не, купих си една машина на която да бодна 7ца и да инсталирам VIDA-та като бял човек. Big Grin
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#74
Аз съм инсталирал 7-ца на едно лаптопче което го ползвам само и единствено за VIDA-та. Има USB 2.0 и USB 3.0 Където и да свържа DICE-а си работи без проблем.
Reply

#75
Темата от бая време не е обсъждана, но да спаделя и аз моя опит за инсталиране на VIDA-та лаптоп с Win 10 . Следвайки упътването от линка инсталирах VIDA-та на Win 10 за около час и половина време.Без виртулани машини, без имейджи, директно на харда.
https://www.jagrullar.se/forum/viewtopic.php?t=121144
Reply

#76
прав си, че няма никаква филисофия да се подкара VIDA на Win10, но с тези бъгави ъпдейти на десятката не се знае кога някой от тях ще я счупи... когато това стане, то виртуалката или USB едишъна си работят на пушка Wink

Sent using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#77
някой ако търси това https://www.icarsoft.com/Product/s-322-i..._Saab.html  имам налично едно за продаване а може и бартер за вида
[Image: ab283212.gif]

Volvo For Life - Keep Walking
Reply

#78
(07-28-2020, 05:13 PM)ИванВас Wrote: Темата от бая време не е обсъждана, но да спаделя и аз моя опит за инсталиране на VIDA-та лаптоп с Win 10 . Следвайки упътването от линка инсталирах VIDA-та на Win 10 за около час и половина време.Без виртулани машини, без имейджи, директно на харда.
https://www.jagrullar.se/forum/viewtopic.php?t=121144

Извинявай колега, но можеш ли да споделиш на разбираем Български (като за прости и изостанали хора), как става инсталирането на Win 10, защото изчетох почти всичко на български и руски (понеже само тези езици що - годе знам) и нищо не мога да направя.
Reply

#79
Здравейте,колеги Честита нова година да сте живи и здрави и много безаварийни километри.. Имам нужда от помощ закупих си вида дайс със софтуер имам лаптоп с инсталиран Win 7 но не мога да се справя с инсталацията,прочетох всичко но пак не се справям. Ако може някой да удари едно рамо ще съм благодарен..
Volvo S40 2.0 16v 1997г.
Reply

#80
По принцип Вида няма проблем да работи и на Windows 10, и на 7, първоначално като я инсталирах всичко беше наред, след поредните ъпдейти на 10ката, нещата се разбозиха и търпението ми се изчерпа. Аз лично предприех най-доброто решение за мен, изтрих всичко, изтеглих си виртуалка на 10ка, пускаш я, и всичко е нагласено, вече повече от половин година я ползвам и проблеми никакви. Има си драйвъри, нагласено е при стартиране да се пуска пача за Вида, изчаква се минутка да стартира и да премине в режим за готовност, и това е. Заема някво малко по-голямо пространство, да, но ме лишава от всякакви проблеми и знимавки на личния ми лаптоп, също е голям плюс в сравнение с това да мъкнеш отделен такъв специално за Вида. Буквално единственото нещо, е инсталиране на необходимия софтуер за виртуалката. Съвета ми е да се насочите към този тип инсталации. Поздрави!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)