The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC60 D5 205hp не пали

#1
Здравейте колеги.
Имам следния проблем -стартера върти но не подава гориво (не пали). Закачена е на VIDA и не дава никаква грешка.
Дайте съвет от какво може да е? И къде да отида във Варна?
Reply

#2
Моята е xc 70 D5 205 ph .Гасне в движение през 1000-2000 имам и случай с 3500 изминати километра-просто когато и скимне и угасне ли няма палене и трябва да престои една вечер да речем и после ни лук яла ни лук мирисала до следващия път бог знае кога-дано се включат повече колеги,че може и един и същи проблем да имаме-само да го открием-взех си вида и скоро ще я тествам,но трябва да угасне,че да ми покаже,а и може и нищо да не покаже като при теб и тогава си еб..ло мамата става Sad
Reply

#3
Здравейте , имах същия или почти същия проблем и при мен се оказа компютъра , който управлява мотора , намира се под кората на чистачките ! Няколко "майстора" ми гледаха колата и много пари дадох , докато накрая не е качих на платформа и е заках при Николай Добрев в София , взе един стора ръка програмираго и вече всичко е наред ! Ако не ме лъже паметта , той свали от неговото хс само за проба ! Ако мога да помогна с нещо друго съм насреща !
Reply

#4
(08-04-2019, 12:35 AM)Steich8505 Wrote: Здравейте , имах същия или почти същия проблем и при мен се оказа компютъра , който управлява мотора , намира се под кората на чистачките ! Няколко "майстора" ми гледаха колата и много пари дадох , докато накрая не е качих на платформа и е заках при Николай Добрев в София , взе един стора ръка програмираго и вече всичко е наред ! Ако не ме лъже паметта , той свали от неговото хс само за проба  ! Ако мога да помогна с нещо друго съм насреща !

Здравей колега.какви точно бяха симптомите при теб и с диагностика ли ги хвана,че е от компютъра ?
Reply

#5
(08-05-2019, 04:58 AM)gusenica Wrote:
(08-04-2019, 12:35 AM)Steich8505 Wrote: Здравейте , имах същия или почти същия проблем и при мен се оказа компютъра , който управлява мотора , намира се под кората на чистачките ! Няколко "майстора" ми гледаха колата и много пари дадох , докато накрая не е качих на платформа и е заках при Николай Добрев в София , взе един стора ръка програмираго и вече всичко е наред ! Ако не ме лъже паметта , той свали от неговото хс само за проба  ! Ако мога да помогна с нещо друго съм насреща !

Здравей колега.какви точно бяха симптомите при теб и с диагностика ли ги хвана,че е от компютъра ?
Колега имаш ЛС
Reply

#6
(08-02-2019, 07:10 PM)simat Wrote: Здравейте колеги.
Имам следния проблем -стартера върти но не подава гориво (не пали). Закачена е на VIDA и не дава никаква грешка.
Дайте съвет от какво може да е? И къде да отида във Варна?

Във Варна при Севдалин в форума е [/url][url=http://volvoclub-bg.com/forum/member.php?action=profile&uid=825]Mevdo
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)