The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за V50

#1
Здравейте колеги,
някой гледал ли е тази кола :

http://mobile.bg/11563782619041995
Reply

#2
Конкретната кола не съм гледал, но от около година и половина и вече 25-30 000км карам S40 със същия дизелов двигател. Важно е да спомена, че моята е 2006-та година и е преди фейслифта, но до голяма степен нещата си важат и за фейсовата. Двигателя е доста пъргав и изненадващо тих за дизел, но е с пиезо дюзи на сименс и рано или късно нашето гориво ги съсипва, разхода градско (София) варира между 8/100 и 10/100 в зависимост от сезона и трафика, което не е малко, но за сметка на това на магистрала с 4 човека и багаж при скорост около 140-150км/ч прави около 5-6/100 което според мен компенсира високия градски разход. Окачването е здраво. На моята за тея километри съм сменил само 2 тампона, но за сметка на това бяха към 200лв с труда, като преди 2 месеца на прегледа ми показа между 80-85% на амортисьорите, което е ок предвид факта, че с тях купих колата. Моят съвет е да внимаваш с електрониката защото един прост модул за заключването е към 600лв нов, ключ 2ра употреба с обучението - 250лв, с други думи, проблеми в електрониката - скъпо! Не знам от къде си, но имай предвид, че като изключим големите градове и столицата, в по-малките градове майсторите не познават много добре Volvo. На мен на 2 пъти ми се налага да правя неща в Пазарджик и повечето просто не знаят къде и какво да пипат, защото твърде малко такива коли са им минали през ръцете. Първоначално цялостно обслужване излиза около 600-650лв, всяко следващо годишно 200-250. Когато избираш колата имай предвид, че интериора се износва много трудно и това, че изглежда сравнително нов, далеч не значи, че колата е под 200 000км. Дано информацията да ти е била полезна, успех и дано попаднеш на читава кола която да те радва и да ти върши работа.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)