The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Необходим бюджет за покупка на XC70

#1
Какъв е препоръчителния бюджет за покупка на XC70 2007-2008г+ в прилично състояние от Германия например? (или от БГ стига да попадна на подходящия екземпляр). Не искам някакъв супер запазения автомобил. Напълно ок съм да има някакви драскотини или дребни вдлъбнатини. Не гоня никаква естетичност, а чисто и просто технически изправна кола-поддържана кола. Та какъв бюджет ми трябва горе долу? Предполагам доста аматьорски ми звучи въпроса. Надявам се да ме разберете  Smile .
Reply

#2
Вече си го казал-стига да попаднеш.................това е истината,колкото до бюджета влез в мобиле.де и си задай годината и виж за к.во иде реч-сложи си още 1000 евро,които са за транспорт и горница на търговеца,ако си я внасяш сам пак нещо от рода-сложи си и обслужването-мин. 1000 лв. и все нещо ще излезе да посмениш още толкова сложи..................................това е Smile

Ако я вземеш от бг "нововнос" ще е в пъти по тънко,но и в пъти повече километри от тези които ще видиш в Германските сайтове.
Ако я вземеш карана и обслужвана в БГ и то от читав човек,а не от състезателчета е най добрия вариант -успех Smile
Reply

#3
Въпреки че съм в Северна Америка смея да дам мнение по въпроса понеже цените съм забелязъл че горе-долу са еднакви.

Първо защо точно 2007-2008 година? Това е голямо ограничаване в избора.
Второ читав екземпляр от бяла държава (те белите държави вече не са много бели, но идеята е важна) и бял човек с поддържана кола и добра история, която може да се провери с едно отиване до дилъра там ще струва пари. Вероятно ако е по стар евро дизел ще бъде по-ниска цената.
Аз бих препоръчал бюджет от около 13 000 евро като това е цена с включено превоз, данъци, застраховки, регистрация.

Лично аз бих се стремял към бюджет от около 20 000 евро с идеята да взема нещо по-съвременно.

Не знам дали съм помогнал, но колегите ще те насочат най-точно. Въпроса е много относителен и всяко мнение би било вярно...

Късмет.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#4
Правилно Cool  ,аз с бюджет 10 000 евро и 1000 за гаранция,която беше за мотора и не ми я признаха,че видиш ли издухана гарнитура не било мотор..............Германците НЯМАТ равни по отношение на измамите или по скоро сме равни с тях Big Grin и така-станаха 11 000 евро и ремонта...12500 евро (понеже го правих в БГ иначе щях да литна на 14000)  и сега гасне в движение и не знам още колко-модел 2010 г. е колата Big Grin  Та това е относно  бюджета Cool ,но по скоро се моли на късмета и успех,ако вече не си се отказал Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)