The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос относно багажник на тавана на v50

#1
Здравейте, колеги... От известно време обмислям вариант да си сложа релси за багажник на тавана, понеже моята кола няма такива фабрично. Купих оригинални релси, и след кратко проучване (надявам се да имам готови отвори под лайсната) поръчах щипките, на които се държи лайсната на тавана, щото при свалянето ѝ сигурно ше се изпочупят. Междувременно намерих отвори с резба в горната част на купето, в рамката на вратата (има ги на всяка рамка) , не на самата врата... По някакви шведски форуми пише, че това е за закрепя е на багажник на тавана... Потърсих и намерих багажник, който се хваща за купето и врата се затваря върху него, там където са тия отвори, макар че не изглежда да се завинтва за тях... Въпроса ми е...  Някой знае ли за какво става дума и тия отвори за каква са действително... Слагам линк и към багажника, който намерих... Идеята е, че ако това става, няма смисъл да се режат лайсни и да се слагат релси, дето само да шумят при висока скорост, а това може да се демонтира...

https://accessories.volvocars.com/en-ph/...ll/all/all

Това е и снимка на един от въпросните отвори...

https://www.google.com/search?q=volvo+v5...gi4e8zpgsM
Reply

#2
Щом хората си ги дават напречните греди оригинално за модела, значи ще стане без проблем. Гледам има и допълнителен кит за заключване, но според мен е излишен, защото всяко едно такова заключване се преодолява много лесно с подходящите инструменти или с груба сила.

Sent from my mobile device using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#3
Така е, въпроса е колко голям куфар ще може да се закачи на тях, щото са по-наблизо...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)