The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на XC60

#1
Привет колеги!
Търся съвет и мнения какво да гледам при избора на хс 60 awd с двигатели от D3 - D5 автоматик или ръчка! В мобиле съм се спрял на https://m.mobile.bg/details/21567146968767800 и https://m.mobile.bg/details/21554140616297963 
Благодаря ви предварително за вашите мнения и съвети!
Reply

#2
Ако може да се докаже истинноста на описанието втората (сивата) я дават напълно обслужена с евро 6 за разлика от черната......автомат или ръчка-на теб какво ти се иска ? Автомата си е автомат ,ако питаш мен Cool  останалото е въпрос на обстоен преглед и най вече на късмет-успех желая Shy
Reply

#3
(09-28-2019, 10:06 AM)gusenica Wrote: Ако може да се докаже истинноста на описанието втората (сивата) я дават напълно обслужена с евро 6 за разлика от черната......автомат или ръчка-на теб какво ти се иска ? Автомата си е автомат ,ако питаш мен Cool  останалото е въпрос на обстоен преглед и най вече на късмет-успех желая Shy

Евро 6 не е. 2013 година производство, със сигурност не е. Евро 6 е от септември 2014-та. Като започва да се прилага година по късно.
Reply

#4
Интересен факт е че всички коли предлагани в Бг са със пробег около 150 00 -165 000 км. обслужени и тн. При положение че аз карам по 25 000 -30 хил. на година ! Малко ми е странно ...!
Аз също търся подобна кола и все греди все има нещо което ще ме хвърли на мисълта че описаното в обявата е 85% лъжа!
Reply

#5
R-Design-а е интересен, като оборудване и с доста по-атрактивна визия, но като вземеш предвид, че подрусва повечко и това, че е с механична кутия, категорично би ме отказало от него.

На твое място, бих търсил кола с доказуема история. Тия вносните са тъмна Индия и абсолютно тото.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)