The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зимни гуми за ХС90?!?

#21
https://bg.avtogumi.bg/oscommerce/zimni-...58551.html

Ето едни отлични гуми. Две зими ги карах сега ще им е трета. Не са най тихите гуми които с които съм карал, но за сметка на това поведението им е много добро.
Reply

#22
Aз пък днес смених текущите FALKEN EUROWINTER HS449 на 5 зими с GOODYEAR Vector 4Seasons Gen-2 235/60 R18 107W XL от avtogumi.bg ...знам че сега някой ще каже че "всесезонни" гуми няма, но аз съм карал няколко такива на кола с предно без проблем и реших все пак да опитам как ще е при "джип" сега. В старият комплект има хляб за още една зима и е пуснат на пазара вече...
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#23
Кратус-а зседно с летните гуми Kumho слязоха в мазето. Сега шведката е обута със зимните 17-ки и чисто нови Lassa Competus winter 2 с размери 235х65R17.


Attached Files Thumbnail(s)
   
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#24
(10-19-2019, 11:07 AM)NuclearWinter Wrote: Кратус-а зседно с летните гуми Kumho слязоха в мазето. Сега шведката е обута със зимните 17-ки и чисто нови Lassa Competus winter 2 с размери 235х65R17.

Да, Ласата са доста прилични зимни гуми. Предишните ми бяха такива и определено съм доволен от тях.
Reply

#25
Взех тези:
BRIDGESTONE LM005 235/65 R17 108H XL
като ги сложа и мине сезона ще ги оценявам.
ex XC90
Reply

#26
И аз съм в същата дилема - избирам зимни гуми за Ларс (235/65 R17). Бюджетът ми е около 250 лв. на гума и се колебая м/у:

- NOKIAN WR SUV3 / 108H XL
- BRIDGESTONE BLIZZAK LM005 / 108H XL
- NOKIAN WR SUV4 / 108H XL
- PIRELLI SCORPION WINTER / 104Х МО

Особено се колебая между Nokian & Bridgestone. От една страна има супер отзиви за този размер и модел на Nokian 3-ката, но от друга много по-трудно е там да се намери пресен дот. Bridgestone са нов модел, т.е. гумите са пресни, но няма реални отзиви.

Та така, някакви съвети? Smile
Reply

#27
Карах 2 години ХС90-ката с Pirelli Scorpion Winter и имам положителни впечатления. Гумата се държеше доста добре във всякакви условия. От зимните модели на Нокиан имам преки впечатления, но на леки автомобили и там съм крайно доволен. Ако трябва да изибирам измежду изброените, бих заложил на най-новия Нокиан. Успех и да споделиш отзиви после Wink
Reply

#28
(11-04-2019, 07:18 AM)ataknav Wrote: Карах 2 години ХС90-ката с Pirelli Scorpion Winter и имам положителни впечатления. Гумата се държеше доста добре във всякакви условия. От зимните модели на Нокиан имам преки впечатления, но на леки автомобили и там съм крайно доволен. Ако трябва да изибирам измежду изброените, бих заложил на най-новия Нокиан. Успех и да споделиш отзиви после Wink

Благодаря много! На финал отиват BRIDGESTONE LM005 & NOKIAN SUV4. Ще помисля още малко до края на седмицата и после каквото сърцето ми подскаже хехе. 
Reply

#29
Здравейте, 4 години карах с Nokian WrD4, като цяло съм с много добри впечатления от гумите, но последната зима почнаха да се разпадат. Сега купих Kleber Krisalp HP 3 и днес ги монтирах, впечетления ще мога да изкажа след зимния сезон.
Reply

#30
(10-21-2019, 05:34 PM)zorba Wrote: Взех тези:
BRIDGESTONE LM005 235/65 R17 108H XL
като ги сложа и мине сезона ще ги оценявам.
Е тази зима не можах да ги оценя, поне на сняг, от държането им на мокро съм доволен.
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)